fbpx
-0 C
Olsztyn
wtorek, 30 listopada, 2021
reklama

Nowa Lewica wybrała współprzewodniczących

reklama

W weekend Nowa Lewica wybrała współprzewodniczących w następujących województwach, m.in. łódzkim, warmińsko-mazurskim, lubelskim, kujawsko-pomorskim, świętokrzyskim i zachodniopomorskim. Nowi współprzewodniczący partii to Tomasz Trela, Dariusz Wieczorek i Andrzej Szejna.

„Reszta stanowych zjazdów partii została pozostawiona. W ten weekend delegatki i delegaci wybrali władze Nowej Lewicy w kolejnych województwach. Za trzy tygodnie zakończymy zjazdy wojewódzkie i Nowa Lewica, formacja polityczna, która połączyła się na bazie dawnego SLD i Wiosny Roberta Biedronia, rozpocznie ofensywę programową – powiedział rzecznik Nowej Lewicy Artur Jaskulski.

„Za nami kolejny etap wojewódzkich kongresów partii. W ten weekend delegaci i delegatki wybrali władze wojewódzkiej Nowej Lewicy w kolejnych województwach. Za trzy tygodnie kończymy kongresy wojewódzkie i jako Nowa Lewica – formacja polityczna, która połączyła się na bazie dawnego SLD i Wiosny Roberta Biedronia rusza z ofensywą programową” – przekazał rzecznik Nowej Lewicy Artur Jaskulski.

reklama

Kolejni nowi współprzewodniczący zostali wybrani w sobotę i niedzielę: w Łodzi Tomasz Trela ​​z partii SLD i Anita Sowińska z Wiosny, Władysław Mańkut z SLD oraz Monika Falej z Wiosny w województwie warmińsko-mazurskim. w Lublinie Jacek Czerniak z SLD i Sylwia Buźniak, w woj. kujawskopomorskim Piotr Hemmerling z SLD i Jacek Jacek Warczygłowa z frakcji Wiosna, w woj. świętokrzyskim Andrzej Szejna z frakcji SLD i Grzegorz Żmuda z frakcji Wiosna oraz w woj. zachodniopomorskim Dariusz Wieczorek z frakcji SLD i Katarzyna Kotula z frakcji Wiosna.

Czytaj też:  Zabezpieczyli ponad 4 tony nielegalnego tytoniu i zatrzymali 4 mężczyzn

9 października br. zostali wybrani współprzewodniczący Nowej Lewicy Włodzimierz Czarzasty (z frakcji SLD) i Robert Biedroń (Wiosna). Wybrano także sekretarza generalnego i 1
wiceprzewodniczących Nowej Lewicy.

źródło: PAP

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama