fbpx
4 C
Olsztyn
czwartek, 2 grudnia, 2021
reklama

Znamy finalistów konkursu wiedzy o Olsztynie

reklama

Zmagania organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury są związane ze zbliżającymi się urodzinami naszego miasta. Wielki finał zabawy już w niedzielę (31 października) w kameralnej sali amfiteatru.

Konkurs „Co Ty wiesz o Olsztynie…” to nie tylko doskonała okazja do sprawdzenia swojej wiedzy. Najlepszy z najlepszych uczestników zostanie nagrodzony trzema tysiącami złotych.

W finale zmagań rywalizować będzie trójka uczestników, którzy najlepiej spisali się podczas eliminacji. Do tych, które odbyły się w Kamienicy Naujacka, zgłosiło się ponad dwadzieścia osób. Do finału awansowali: Magdalena Wałkuska, Piotr Łuński oraz Jerzy Popiołek.

reklama

– Na trzeciej pozycji uplasowały się aż dwie osoby – mówi Mariusz Sieniewicz z Miejskiego Ośrodka Kultury. – Zgodnie z regulaminem imprezy w tym przypadku zadecydował czas poprawnego wypełnienia arkusza konkursowego. Finalistom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszej zabawie.

Czytaj też:  Niedzielski: przez ostatnie dwa dni mamy do czynienia z eksplozją pandemii

Finał konkursu dokładnie w dniu 668. urodzin Olsztyna, 31 października (niedziela) o 16:00 w sali pod Amfiteatrem. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

źródło: UM Olsztyn

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama