fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 20 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Policjant uratował życie mężczyźnie podczas niedzielnej mszy

Wiadomości Policjant uratował życie mężczyźnie podczas niedzielnej mszy

Policjant z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie uratował życie mężczyźnie, który stracił przytomność podczas niedzielnej mszy. Z uwagi na to, że starszy mężczyzna przestał oddychać funkcjonariusz natychmiast przystąpił do resuscytacji, a następnie wezwał pogotowie.

Ten funkcjonariusz na co dzień pracuje w Wydziale Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w Zespole ds. poszukiwań i identyfikacji osób. To on m.in. zajmuje się poszukiwaniami osób zaginionych, sprawców, za którymi wydane są listy gończe i europejskie nakazy aresztowania. Niejednokrotnie podczas swojej służby ratował ludzkie życie. Często niedoszłych samobójców, których znajdował w ostatniej chwili i ściągał ich z okna, czy też zdejmował im pętlę z szyi.

Tym razem pomógł mężczyźnie, który podczas Mszy Świętej stracił przytomność i osunął się z ławki na podłogę. Funkcjonariusz natychmiast rzucił się do pomocy. Sprawdził, że mężczyzna nie oddycha i przystąpił do resuscytacji. Wykonując masaż serca przywrócił 76-latkowi oddech, a następnie wezwał na miejsce pogotowie. Przytomny mężczyzna został zabrany do szpitala wojewódzkiego w Olsztynie.

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

2 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


2 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

2
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x