fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Nowoczesna zbierała podpisy w Olsztynie

OlsztynNowoczesna zbierała podpisy w Olsztynie

Jesienne wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami, więc politycy nie tracą czasu i przygotowują się do październikowej walki o mandaty. Kampanię wyborczą widać także w naszym mieście – w czwartek (10.09) na olsztyńskiej starówce można było spotkać osoby zbierające podpisy na listach kandydatów partii Nowoczesna. Jej lider, Ryszard Petru, spotkał się z olsztynianami w lipcu tego roku.

reklama

[Best_Wordpress_Gallery id=”31″ gal_title=”nowoczesna podpisy”]

Podpisy zbierali m.in. Mirosław Pampuch (Sekretarz  Miasta Olsztyn, kandydujący z 1 pozycji), Katarzyna Jekiel (przedsiębiorca, startuje z miejsca 2) Właścicielka, Agnieszka Wach (przedsiębiorca, startuję z miejsca 10), Wiesław Gosk (Pełnomocnik warmińsko-mazurski Nowoczesnej).

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

8 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
porażka
30 września 2015 14:23

Pan Petru powinien dobrze przyjrzeć się życiorysom ludzi, którzy dla niego koordynują. Pan pełnomocnik wymieniony w powyższym tekście to chyba nie najlepszy przykład obywatela. Jeżeli cała ta partia składa się z jemu podobnych ludzi to wróży tylko utrzymywanie kolejnych gwiazdorów i nierobów.

ktosiu
5 października 2015 22:34

masbud i jekiel idzie na podboj deweloperki w wawie….. smutne 🙁

Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji