fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 20 października, 2021
reklama

Frączak Stomatologia Mikroskopowa specjalizują się w bezbolesnym leczeniu zębów

reklama

Po wakacjach obfitych w słodycze oraz beztroskie chwile, warto sprawdzić czy nasze zęby oraz zęby Waszych pociech są zdrowe. Z pomocą przychodzą lekarze z gabinetu „Frączak Stomatologia Mikroskopowa”, którzy specjalizują się w bezbolesnym leczeniu oraz raz na zawsze rozprawiają się z dentofobią.


Jeśli chcesz przekonać się, w jakim gabinecie Twoje dziecko poczuje się komfortowo, możesz zrobić to śmiało w gabinecie „Frączak Stomatologia Mikroskopowa”. Jest to zespół młodych i zgranych specjalistów, pracujących na nowoczesnym sprzęcie najwyższej klasy.

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

reklama


Frączak Stomatologia Mikroskopowa specjalizuje się ponadto w jednej z najtrudniejszych dziedzin stomatologii, jaką jest endodoncja.
W gabinecie leczenie kanałowe wykonywane jest zazwyczaj podczas jednej wizyty. Z pewnością docenią to pacjenci, dla których czas to priorytet.


Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu oraz jednocześnie w izolacji przy użyciu tzw. koferdamu. Za pomocą tej specjalnej gumy, ząb oddzielony jest od reszty jamy ustnej. Dzięki temu lekarz ma lepsze warunki pracy, zdala od śliny. Taka praktyka, znacznie podnosi komfort pacjenta, który podczas zabiegu odczuwa wręcz jakby ząb był poza jego jamą ustną – wyjaśnia lek.dent. Wojciech Frączak
Ponadto stosowany jest system płynnej gutaperki, czyli szybki i klinicznie sprawdzony system do trójwymiarowego wypełnienia kanału korzeniowego.


Implanty jako najlepsza forma zastąpienia zęba


Poprzez korzystanie z wysokospecjalistycznego sprzętu do diagnostyki oraz projektowania uśmiechu, planowane jest leczenie implantologiczne, odtwarzające utraconą funkcję oraz estetykę. Specjaliści z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej dokładają wszelkich starań, aby sprostać wyzwaniom jakie stawiają potrzeby pacjentów.


Leczenie chorób przyzębia oraz profilaktyka nowotworów jamy ustnej


Periodontologia to niezmiernie ważna dziedzina stomatologii, która zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem schorzeń przyzębia, a także tkanek, znajdują się bezpośrednio przy zębie. Dodatkowo specjaliści z zakresu periodontologii kładą szczególny nacisk na zachowanie czujności onkologiczej w obszarze jamy ustnej.

Nasz Adres
ul. Bartąska 158 lok.9
10-687 Olsztyn Bartąg

Skontaktuj się z nami
[email protected]
Tel. +48 798 752 067

www.fraczakstomatologia.pl

reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze