fbpx
-1 C
Olsztyn
niedziela, 28 listopada, 2021
reklama

Kobieta uderzyła autem w drzewo. W pojeździe znajdowało się jej dziecko

reklama

Policjanci pracowali w miejscu zdarzenia drogowego na DW 513. 26-letnia kierująca pojazdem marki Honda CRV uderzyła w drzewo. Dwie osoby zostały ranne.

W czwartek (23.09.2021r.) około godziny 09:00 oficer dyżurny lidzbarskiej policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej nr 513 w okolicach skrzyżowania drogi Kiwity – Kobiela.

Jak wstępnie ustalono, 26-letnia kierująca pojazdem marki Honda CRV jadąc od strony miejscowości Kiwity w kierunku Lidzbarka Warmińskiego z nieznanych dotąd przyczyn zjechała na przeciwległy pas jezdni i uderzyła w drzewo. Następnie pojazd po zdarzeniu przewrócił się na bok. Oprócz kierującej w pojeździe znajdowało się jej dziecko.

reklama

Kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie, natomiast dziecko do Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Czytaj też:  Pijany kierowca chciał wjechać BMW do monopolowego? Na drodze stanęło mu drzewo

Droga w miejscu zdarzenia na czas pracy służb ratowniczych była zablokowana. Kierująca była trzeźwa. Pojazd został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Policjanci zajęli się wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama