-0 C
Olsztyn
poniedziałek, 30 stycznia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Najbardziej znana firma taksówkowa w Olsztynie sprzedana!

WiadomościNajbardziej znana firma taksówkowa w Olsztynie sprzedana!

Firma iTaxi dokonała fuzji z olsztyńskim Green Taxi, które choć zachowuje swoje struktury, to zmienia nazwę. Od teraz będziemy jeździli taksówkami Green Taxi – iTaxi. Wiemy co dalej z kierowcami olsztyńskiego przedsiębiorstwa.

reklama

Spółka iTaxi dokonuje masywnej ekspansji rynku taksówkarskiego. To jedna z największych firm w kwestii przewozów miejskich, rywalizują bezpośrednio z takimi firmami jak Uber czy Bolt, a jak przyznaje prezes firmy, takimi działaniami jak wchłonięcie Green Taxi z Olsztyna, mają nadzieję na zyskanie przewagi. Olsztyńska spółka nie ma być jedyną na horyzoncie, która trafi pod iTaxi.

Jak zapowiada dyrektor Green Taxi, zmian wcale nie będzie dużo. Zostanie on na swoim obecnym stanowisku, wszyscy kierowcy również zachowają pracę. Zmienia się nazwa przedsiębiorstwa, które teraz będzie funkcjonowało jako Green Taxi – iTaxi. Olsztyńska firma taksówkarska była największą w naszym mieście z flotą liczącą ok. 200 pojazdów. Teraz, po fuzji obu podmiotów, korzystać mają głównie klienci, dla których ma zostać zwiększony komfort jazdy. Podłączenie pod jednego z liderów rynkowych oznacza także unowocześnienie olsztyńskiej spółki

reklama
reklama
reklama
reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
dfgdfgd
22 września 2021 20:45

monopol nigdy nie jest dobry dla klientów

Klientka
22 września 2021 16:18

Współczuję taksówkarzom 😥To nie będzie dobra zmiana dla nich..

Popularne