fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 20 października, 2021
reklama

W Olsztynie otwarto Bazar Odzieżowy. Markowe ciuchy w niskich cenach

reklama

Na coś takiego olsztyniacy czekali od dawna. Bazar Odzieżowy z ubraniami nowymi, jak i używanymi, a także outletem oryginalnych, popularnych marek. Wszystko w atrakcyjnych cenach.

Przy ul. Herberta 14 w Olsztynie powstał Bazar Odzieżowy (wejście przy kantorze).

reklama

Nic dziwnego, że sklep z odzieżą używaną oraz outletem z odzieżą markową od razu stał się bardzo popularny, to miła alternatywa do dużych sklepów mieszczących się w galeriach, które również oferują outletowe ubrania, jednak na sztuki, po wysokich cenach. Bazar ma nad tymi sklepami ogromną przewagę, bo tu kupujesz ubrania na wagę. Nie musisz się martwić o to, czy Twój portfel podoła kolejnym markowym spodniom czy bluzce. Bierzesz tyle ubrań ile chcesz, ważysz je i płacisz za tyle ile weźmiesz. Na ten moment w sklepie znajdziecie głównie ubrania używane

Pani Iza ma duże doświadczenie w branży odzieżowej oraz wielką pasję, którą chce przekazać swoim klientkom. Mąż Piotr jest biegły w handlu. Wspólnie interesują się wyszukiwaniem „perełek” ubraniowych i emanują pozytywną energią. Razem postanowili stworzyć Bazar Odzieżowy, aby mieszkańcy Olsztyna mieli w czym wybierać.

OKAZJA! Nowa dostawa towaru. Na hasło BAZAR10% zniżki. Oferta ważna do poniedziałku (20.09.2021)

Bazar Odzieżowy

ul. Herberta 14/22

reklama

Najnowsze ogłoszenia

15 KOMENTARZY

15 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze