fbpx
-4 C
Olsztyn
czwartek, 9 grudnia, 2021
reklama

Zmiana organizacji ruchu na obwodnicy Olsztyna w ciągu S51

reklama

Dziś zmieniła się organizacja ruchu na obwodnicy Olsztyna. Taka organizacja ruchu będzie funkcjonowała przez najbliższe pięć tygodni.

Dziś (10 września 2021) zmieniła się organizacja ruchu na obwodnicy Olsztyna w rejonie węzła Pieczewo. Ruch na około 2,5-kilometrowym odcinku będzie odbywał się jedną jezdnią w dwóch kierunkach. Wprowadzenie czasowej organizacji ruchu podyktowane jest naprawą gwarancyjną deformacji nawierzchni spowodowanej osiadaniem gruntu. Koszt naprawy ponosi wykonawca robót.

W piątek w godzinach porannych wyłączona z ruchu została prawa jezdnia obwodnicy (w kierunku Augustowa) na odcinku około 2,5 km. Ruch został skierowany na jezdnię lewą i będzie odbywał się dwukierunkowo. W tym celu zostaną wykorzystane przejazdy awaryjne zlokalizowane w km 17+530 i 19+900.

reklama

Z uwagi na częściowe zamknięcie łącznic na węźle Pieczewo, podróżni jadący drogą krajową nr 53 z Klewek lub Olsztyna, aby kontynuować jazdę w kierunku Augustowa, będą musieli kierować się na węzeł Jaroty w celu wjechania na obwodnicę.

Czytaj też:  Ponad ćwierć tysiąca ton soli zużyli w ostatnich dniach olsztyńscy drogowcy

Przewidywany czas trwania takiej organizacji ruchu to około pięć tygodni. Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności i stosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Źródło: GDDKIA

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama