9 C
Olsztyn
sobota, 18 maja, 2024
reklama

Kierowca uderzył w przydrożne drzewo. Nie mógł wydostać się z auta

WiadomościKierowca uderzył w przydrożne drzewo. Nie mógł wydostać się z auta

Dziś rano doszło do zdarzenia drogowego, w trakcie którego kierowca uderzył w przydrożne drzewo. Nie mógł wydostać się z auta. Trafił do szpitala z podejrzeniem urazu kręgosłupa.

reklama

W poniedziałek (30.08.2021r.) kilka minut po godz. 6:00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło tuż przed miejscowością Dubliny w gm. Korsze.

Z przekazanych informacji wynikało, że pojazd uderzył w przydrożne drzewo, a w aucie znajduje się jedna osoba, która nie może się z niego wydostać. Na wskazana trasę natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Będący na miejscu policjanci ustalili, że kierujący autem 32-latek jadąc od strony miejscowości Równina Górna w kierunku miejscowości Dubliny w gm. Korsze najpierw najechał pojazdem na pobocze, a następnie lewą stroną Opla uderzył w przydrożne drzewo.

reklama

Mężczyzna z podejrzeniem urazu kręgosłupa oraz innymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Na miejscu pracują funkcjonariusze z kętrzyńskiej patrolówki oraz kryminalni z Komisariatu Policji w Korszach. Policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku drogowego.

Źródło: KWP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia