fbpx
17 C
Olsztyn
sobota, 23 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Maciej Stuhr na Campusie. Ktoś inny jedna wzbudził sensację. Ludzie nie zmieścili się w namiocie

WiadomościMaciej Stuhr na Campusie. Ktoś inny jedna wzbudził sensację. Ludzie nie zmieścili...

Zorganizowany przez ruch Rafała Trzaskowskiego Campus Polska Przyszłości przyciąga wiele uwagi. W niedzielę odbyły się dyskusje na temat obrony wartości Europy oraz zjednoczonej opozycji na Białorusi i Węgrzech.

reklama

Jednym z wydarzeń, które przyciągnęło uwagę uczestników, było spontanicznie zorganizowane spotkanie z popularnym aktorem Maciejem Stuhrem. Zachęcał on młodych ludzi do angażowania się w życie publiczne i niepodleganie negatywnym komentarzom w internecie. Jednocześnie zwrócił uwagę na potrzebę edukacji w szkołach w zakresie radzenia sobie w świecie online.

Wspomniana debata dotycząca wartości Europy miała na celu poruszenie m.in. sytuacji w Białorusi. Wśród panelistów miała pojawić się uczestniczka wyborów prezydenckich z 2020 roku Swietłana Cichanouska, ale w ostateczności przesłała tylko przesłanie wideo.

reklama

Debata o zjednoczonej opozycji na Węgrzech została przeprowadzona przez Rafała Trzaskowskiego oraz burmistrza Budapesztu Gergely Karácsony’ego. Podczas dyskusji omówiono, jak zjednoczenie opozycji może przyczynić się do zwycięstwa z władzą autorytarną. Karácsony podkreślił potrzebę przeprowadzenia kampanii na wzór XIX wieku, czyli z użyciem działań bezpośrednich.

Campus Polska Przyszłości trwa do 2 września i przyciąga zarówno młodych ludzi, jak i osoby bardziej doświadczone. W ramach imprezy organizowane są debaty, warsztaty, koncerty i spektakle, a także możliwe jest korzystanie z oferty sportowej, w tym wypożyczalni sprzętów wodnych.

reklama

Źródło: PAP

reklama
reklama
reklama

6 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Nepotyczny Sczurze !
30 sierpnia 2021 14:48

Masz Szczurze wraz z PO wską ośmiornicą spory problem.Bo to społeczeństwo decyduje w wyborach jaki program wybiera i komu ufa.Wasz program znają.Praca do 67 lat.Brak wsparcia.Walka z katolikami,likwidacja szpitali,kopalni wszelkich struktur komunikacyjnych,deprecjacja środowisk wiejskich,zatrzymanie inwestycji ,wyprzedaż zakładów produkcyjnych ,zasypanie mierzei Helskiej ,Grabież OFE przyzwolebie na afery amber gold vatowskie .Import emigrantów ekonomicznych ,obcych kulturowo,stwarzających zagrożenia terrorystyczne. ITD,ITP. Z takimi pomysłami nie macie najmniejszych szans w demokratycznych wyborach.Została wam tylko postulowana przez was REBELIA.

Adolf
30 sierpnia 2021 14:10

To ten błazen stuhr nie wyjechał z Polski??? Totalne dno ten człowiek !

Polecane
Ogłoszenia