9 C
Olsztyn
wtorek, 6 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kobieta wjechała do przydrożnego rowu. Chciała ominąć sarnę

WiadomościKobieta wjechała do przydrożnego rowu. Chciała ominąć sarnę

Służby ratunkowe pracowały dziś na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło z powodu sarny, która niespodziewanie pojawiła się na drodze. Kierująca kobieta próbowała ominąć zwierzę, przez co wpadła do przydrożnego rowu.

reklama

Dzisiaj (26.08.21r.) nad ranem około godz. 06:30 szczycieńskie służby ratunkowe zostały skierowane do obsługi zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Wilamowo w gminie Rozogi.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z referatu ruchu drogowego, którzy pracowali na miejscu wynika, że 57-letnia mieszkanka gminy Świętajno, poruszając się pojazdem marki Opel, chciała uniknąć zderzenia z zwierzyną leśną. Kobieta wykonała energiczny skręt kierownicą w wyniku, czego straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu.

reklama

Na szczęcie 57-latka nie doznała żadnych obrażeń ciała. Podróżowała sama. W chwili zdarzenia była trzeźwa.

Szczycieńscy policjanci apelują do kierowców o zwiększenie ostrożności podczas jazdy przez tereny leśne i zadrzewione. Zderzenie samochodu z sarną lub łosiem jest często tragiczne w skutkach nie tylko dla zwierzęcia, ale także dla kierującego i pasażerów.

reklama

Źródło: KPP Szczytno

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia