fbpx
-0 C
Olsztyn
wtorek, 18 stycznia, 2022
reklama

Brama automatyczna- dlaczego warto się na nią zdecydować?

reklama

Brama automatyczna – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszy się brama automatyczna. Domownicy w sposób szczególny zwracają uwagę na komfort podczas codziennej eksploatacji. To właśnie dlatego wcześniej wspomniane rozwiązanie jest tak chętnie wybierane- niesie ze sobą wiele zalet, o których warto wspomnieć. Dlaczego warto zdecydować się na bramę elektryczną? Na jakie jej aspekty warto zwrócić uwagę? W celu uzyskania odpowiedzi na te pytania serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych czytelników, 

Ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi

Brama garażowa automatyczna ochroni nas przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Niejednokrotnie może dojść do incydentu, w którym wjechanie na teren posesji wiąże się z koniecznością wyjścia z pojazdu. W przypadku, gdy na zewnątrz panuje skrajnie niska temperatura, występuje ulewa, wieje silny wiatr lub szaleje przerażająca burza, wówczas wyjście wiąże się z nieprzyjemnymi doznaniami. Na szczęście posiadając specjalistyczny napęd do bramy nie musimy wychodzić z czterokołowca- otwieranie bramy odbywa się za pośrednictwem specjalnego pilota, a cały proces zajmuje jedynie kilka sekund. 

Zwiększenie bezpieczeństwa posesji poprzez profesjonalne napędy i automatykę do bram

Automaty do bram zmniejszają prawdopodobieństwo tego, że nasz samochód zostanie ukradziony. W końcu nie musimy nawet wychodzić z czterokołowca, w konsekwencji losowy przechodzień nie sprawi nam nieprzyjemnej niespodzianki. Jest to także większe bezpieczeństwo naszego domu. Otworzenie bramy automatycznej bez pilota to dość problematyczna kwestia. Bez odpowiednich narzędzi wydaje się to być niemalże niemożliwe.

Czytaj też:  Salon barberski w stylu retro - jak go urządzić?

Przyspieszony wyjazd lub wjazd do posesji

reklama

Brama automatyczna przyspiesza, jednocześnie ułatwia dostanie się na teren naszej posesji lub wyjazd z niej. Decydując się na automatykę skracamy czas związany z otwieraniem. Wystarczy z odpowiedniej odległości nacisnąć przycisk, aby po chwili móc przekroczyć teren naszej działki.

Maksymalizacja bezpieczeństwa mniejszych domowników

Brama garażowa to niemalże gwarancja tego, że dziecko samo nie dostanie się na ulicę. Aby otworzyć taką konstrukcję niezbędny okaże się pilot. W praktyce oznacza to, że możemy być spokojni o nasze pociechy bawiące się na podwórku- o ile zabezpieczymy furtkę, wówczas nie wydostaną się poza naszą posesję. 

System zabezpieczający przed zatrzaśnięciem

Automatyczne bramy garażowe są skonstruowane w taki sposób, że posiadają specjalistyczne fotokomórki. Te montowane są wzdłuż wjazdu. Jeśli promień zostanie przerwany przez przeszkodę, wówczas brama zatrzyma się. Jest to skuteczna ochrona przed potencjalnym niebezpieczeństwem związanym z przytrzaśnięciem. 

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama