6 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024
reklama

47-letnia kierująca wjechała w tył auta na przeciwnym pasie ruchu

Wiadomości47-letnia kierująca wjechała w tył auta na przeciwnym pasie ruchu

W zeszły piątek doszło do kolizji drogowej z udziałem dwóch aut. 47-latka uderzyła w tył pojazdu, którego kierowcą był 62-letni mężczyzna.

reklama

W miniony piątek (20.08.21r.) tuż przed godziną 13:00 szczycieńscy policjanci zostali skierowani do obsługi zdarzenia drogowego, do którego doszło na DK-53 w okolicach miejscowości Olszyny w gminie Szczytno.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 47-letnia mieszkanka gminy Purda, poruszając się w kierunku miejscowości Szczytno pojazdem marki Mercedes Benz, nie dostosowała prędkości do panujących na drodze warunków. Kierująca zjechała nagle na przeciwny pas ruchu i uderzyła przodem pojazdu w tył poruszającego się prawidłowo, w kierunku miejscowości Ostrołęka, pojazdu marki Ford Puma. Fordem podróżował 62-letni mieszkaniec gminy Świętajno. Na szczęście żaden z uczestników tego zdarzenia nie doznał obrażeń wymagających dalszej jego hospitalizacji.

reklama

Zdarzenie to mundurowi zakwalifikowali jako kolizję. 47-latka za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Źródło: KPP Szczytno

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia