reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Chciał ukraść karton z piwem. W trakcie ucieczki zbił butelki i trafił do szpitala

WiadomościChciał ukraść karton z piwem. W trakcie ucieczki zbił butelki i trafił...

43-latek został ujęty przez pracownika sklepu po tym, jak uciekając ze skradzionym alkoholem z budynku, upadł na ziemię. Mężczyzna w wyniku upadku doznał obrażeń i trafił do szpitala. Za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem.

reklama

W poniedziałek (16.08.2021r.) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o kradzieży sklepowej na terenie miasta. Natychmiast na miejsce został wysłany policyjny patrol, który ustalił szczegóły zdarzenia.

Z relacji pracownika placówki handlowej wynikało, że pewien mężczyzna zabrał z półki karton piwa, a następnie próbował z nim uciec z marketu. Mężczyzna w trakcie ucieczki upadł na ziemię, potłukł butelki z alkoholem, a sam doznał obrażeń.

reklama

Sprawcą kradzieży okazał się 43-letni mieszkaniec Olsztyna, który został ujęty przez pracownika ochrony i przekazany interweniującym policjantom. Wartość strat oszacowano na kilkadziesiąt złotych. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Funkcjonariusze z interwencji sporządzili dokumentację do sądu, który zadecyduje o dalszych konsekwencjach.

Źródło: KMP Olsztyn

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×