18 C
Olsztyn
poniedziałek, 29 maja, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dzielnicowy policji spotkał się z tatą 6-latka, dla którego zorganizował akcję charytatywną

WiadomościDzielnicowy policji spotkał się z tatą 6-latka, dla którego zorganizował akcję charytatywną

Dzielnicowy Miasta i Gminy Pasym, mł. asp. Grzegorz Licki zainicjował akcję charytatywną szczycieńskich policjantów pod nazwą „Pomaganie przez wędkowanie”. Spotkał się z tatą 6-letniego Filipka, dla którego ta akcja została zorganizowana.

reklama

12 sierpnia 2021 r. na Łowisku Specjalnym pod nazwą Młyn, położonym
w miejscowości Rańsk w gminie Dźwierzuty zgromadzili się szczycieńscy policjanci oraz ich rodziny. Wszystko to za sprawą dzielnicowego Miasta i Gminy Pasym mł. asp. Grzegorza Lickiego oraz wspierającego go w tym przedsięwzięciu asp. szt. Pawła Ślubowskiego, dzielnicowego gminy Dźwierzuty.

Mł. asp. Grzegorz Licki, poruszony niezwykłą historią walki 6-letniego Filipka Andrzejewskiego z Targowa o powrót do zdrowia, zdecydował się go w tym wesprzeć. Dzięki przychylności właścicieli łowiska, mundurowi przez ponad 2 godziny toczyli walkę
o miano najlepszego wędkarza zorganizowanych przez dzielnicowych zawodów. Głównym ich celem było uzbieranie jak największej kwoty pieniędzy, a zebrane środki finansowe miały być przekazane rodzicom Filipka, a następnie przeznaczone na leczenie małego mieszkańca Targowa.

reklama
Ćwiczenia antyterrorystyczne: FBI na drodze S7 w Ostródzie

Słowo się rzekło. Dzielnicowy Miasta i Gminy Pasym mł. asp. Grzegorz Licki nie czekał długo na spotkanie z tatą Filipka. Choć chłopiec przebywa obecnie w szpitalu, a zapracowany tata sprawuje opiekę nad młodszym synem dwuletnim Kajtkiem, to nie odmówił on dzielnicowemu spotkania. Były łzy wzruszenia, podziękowania i zapewnienia, że mały wojownik dzielnie walczy, aby móc spotkać się z inicjatorem charytatywnej akcji „Pomaganie przez wędkowanie” i przybić mu „piątkę” w podziękowaniu za jego zaangażowanie i chęć niesienia bezinteresownej pomocy.

Dzielnicowy policji spotkał się z tatą 6-latka, dla którego zorganizował akcję charytatywną Na sygnale Wiadomości, Szczytno

Źródło: KPP Szczytno

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

Spacer z psem o mało nie zakończył się wybuchem

Całonocne poszukiwania doprowadziły do zatrzymania nożownika