5 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Olsztyn: w 9 miesiącu ciąży z 3 promilami trafiła do szpitala

OlsztynOlsztyn: w 9 miesiącu ciąży z 3 promilami trafiła do szpitala

Do Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie została przywieziona 34-latka z bólami porodowymi. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta mimo iż była w zaawansowanej ciąży miała 3 promile alkoholu w organizmie, czym spowodowała bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia nienarodzonego dziecka.

reklama

Dziś w nocy do Szpitala Wojewódzkiego w Olsztynie została przywieziona 34-latka, której w domu odeszły wody płodowe. Z uwagi na to, że zachodziło podejrzenie iż kobieta może być pijana na miejsce został wezwany patrol policji. Funkcjonariusze zbadali jej stan trzeźwości . Okazało się, że mieszkanka powiatu olsztyńskiego miała 3 promile alkoholu w organizmie.

Kobieta będąc w 36 tygodniu ciąży spożyła nieustaloną ilość alkoholu czym spowodowała bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia nienarodzonego dziecka. Obecnie 34-latka przebywa w szpitalu pod opieką lekarzy, gdzie oczekuje na poród.

reklama

Art. 160 kk mówi jasno, kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. Jeżeli na sprawcy ciąży obowiązek opieki nad osobą narażoną na niebezpieczeństwo, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

19 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Andzelika
23 marca 2016 16:13

To już jej 5dziecko ! Każde Tak wykańcza a nikt z tym nic nie robi. Psychopatka i pijaczka !!!

Klaudia
23 marca 2016 14:53

Jestem za sterylizacją

Polecane
Ogłoszenia