fbpx
7 C
Olsztyn
wtorek, 21 września, 2021
reklama

Nowa atrakcja w Olsztynie. Interaktywna ścianka wspinaczkowa

reklama

Na rozrywkowej mapie Olsztyna pojawiła się nowa atrakcja. Po długim pandemicznym czasie zawieszenia wszyscy jesteśmy spragnieni, żeby spędzać czas poza domem. Dlatego tym bardziej zachęcamy do odwiedzenia Wspintegracji – nowootwartej ścianki wspinaczkowej dla małych i dużych tuż przy Parku Centralnym (na ulicy Kościuszki).

Wspintegracja to nie tylko wspinaczka, to wszechstronny rozwój

O tym, że sport to zdrowie, a w zdrowym ciele, zdrowy duch wie każdy. Jednak Wspintegracja to coś znacznie więcej niż tylko trening dla mięśni. Trzeba podkreślić, że jest to miejsce stworzone z myślą o naturalnym wspieraniu integracji sensorycznej najmłodszych wpływające na rozwój:

  • motoryki,
  • połączeń neuronowych,
  • koordynacji wzrokowo-ruchowej
  • obręczy barkowej
  • zmysłow

reklama

Warto podkreślić, że dzięki wspinaczce dzieci uczą się dążyć do celu, pokonywać trudności, ćwiczą wytrwałość, uczą się planowania swoich ruchów i działań. Te wszystkie umiejętności są bazą do wielkich wyzwań, które postawi przed nimi zarówno szkolny, jak i dorosły świat. Dlatego zabawa we Wspintegracji to inwestycja w przyszłość, w edukację, w rozwój pasji.

Jest jeszcze jedna ogromna zaleta tej wyjątkowej sali zabaw – to miejsce na każdą pogodę: deszcz, plucha, upał – we Wspintegracji zawsze jest komfortowo. Warto podkreślić, że zadbano także o bezpieczeństwo w każdym calu – kaski, uprzęże, asekuracja, instruktorzy – tu nie oszczędza się na tym, co najważniejsze dla rodziców.

Oprócz kilkunastu kolorowych ścianek, w sali dostępny jest plac zabaw i wielka niespodzianka – tajemnicza jaskinia. To atrakcja, która cieszy i młodszych i starszych.

Cykliczne wydarzenia

Warto też być na bieżąco z cyklicznymi wydarzeniami, które zaplanowane są we Wspintegracji. Aktualny plan zamieszczany jest regularnie na Facebooku, a proponowane wydarzenia są bardzo atrakcyjne i różnorodne. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Wspintegracja to miejsca dla małych i dużych

W tej sali wspinaczkowej każdy znajdzie coś dla siebie. Ścianki wspinaczkowe zostały z myślą o dzieciach od 4. roku życia. Można się wspinać wraz z instruktorem lub postawić na familijną przygodę i bawić się wraz z rodzicami.

Jednak Wspintegracja to nie tylko miejsce dla dzieci. Na sali zamontowana jest jedna z nielicznych w Polsce interaktywna ścianka VALO CLIMB®, która przyciąga zarówno dorosłych amatorów wspinaczki, jak i doświadczonych wspinaczy. Interaktywna ścianka to świetny pomysł na niekonwencjonalny wieczór ze znajomymi, a nawet firmowe spotkanie integracyjne. Oprócz poruszenia mięśni, można ćwiczyć refleks i poczuć nutkę rywalizacji.

A jeśli nie czujecie się jeszcze gotowi na wspinanie, to jest jeszcze jeden powód, żeby zajrzeć do Wspintegracji – aromatyczna kawa – tej często brakuje na spacerze po Parku Centralnym. Jesteśmy przekonani, że jak już raz wejdziecie do Wspintegracji, to wrócicie tam na pewno. Tego miejsca w Olsztynie brakowało!

Wspintegracja

www.wspintegracja.pl

Olsztyn, ul. Kościuszki 92/16u

Facebook

reklama
reklama

Polecane

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama