fbpx
12 C
Olsztyn
poniedziałek, 25 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Komendant podziękował 12-latkowi, który pomógł ująć sprawcę zdarzenia drogowego

WiadomościKomendant podziękował 12-latkowi, który pomógł ująć sprawcę zdarzenia drogowego

12-latek wykazał się odpowiedzialną postawą, dzięki której złapano sprawcę niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Otrzymał podziękowania od komendanta policji w Ełku.

reklama

Komendant Powiatowy Policji w Ełku nadkom. Grzegorz Kobeszko podziękował 12-letniemu Michałowi za wzorową postawę obywatelską i wsparcie działań policyjnych.

Nastolatek kilka dni temu przyjechał w okolice Ełku na wakacje. W czasie wakacyjnego wypoczynku był na miejscu niebezpiecznego zdarzenia drogowego, gdzie sprawca, chcąc uniknąć odpowiedzialności, uciekał z miejsca zdarzenia. Michał zachował zimną krew i wykazał się pomysłowością. Sam zgłosił się do policjantów i przekazał istotne informacje oraz zdjęcia z miejsca zdarzenia, które są pomocne w sprawie. Każde wsparcie policyjnych działań jest ważne, ponieważ jest wyrazem troski o dobro społeczności. Zasługuje to szczególną pochwałę, gdy stoi za tym 12-letni chłopiec.

reklama

Szef ełckich policjantów spotkał się z Michałem i osobiście pogratulował mu jego postawy. W podziękowaniu nastolatek otrzymał drobny upominek i list gratulacyjny. Michał był ciekawy pracy policjantów, dlatego wizyta na komendzie była także okazją do pokazaniu mu radiowozów czy policyjnych psów służbowych.

Źródło: KPP Ełk

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia