fbpx
8 C
Olsztyn
piątek, 22 października, 2021
reklama

Groził spaleniem mieszkania, bo żona schowała mu kartę do telefonu

reklama

Zatrzymaniem w policyjnym areszcie zakończyła się interwencja domowa przeprowadzona wobec 44-letniego mężczyzny. Pijany agresor kierował w stronę żony wulgaryzmy, a następnie groził, że spali mieszkanie oraz budynki gospodarcze.

W poniedziałek (21.06.2021r), około godziny 22:00 oficer dyżurny węgorzewskiej komendy przyjął zgłoszenie o awanturze domowej u jednej z rodzin mieszkających na terenie gminy Węgorzewo. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 44-letni mężczyzna wszczął awanturę domową, w trakcie której wyzywał żonę słowami wulgarnymi oraz groził spaleniem mieszkania i budynków gospodarczych. Powodem tak wielkiej agresji ze strony mężczyzny był fakt, iż żona schowała jego kartę do telefonu. Jedynym sposobem, by zapewnić spokój i bezpieczeństwo pokrzywdzonej, było odseparowanie awanturnika. 44-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

W obawie o swoje życie i zdrowie zdesperowana kobieta złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Mieszkaniec gminy Węgorzewo usłyszał już zarzut gróźb karalnych, za co najbliższe dwa lata może spędzić w areszcie.

reklama

Źródło: KPP Węgorzewo

reklama

Najnowsze ogłoszenia

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze