fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 sierpnia, 2021

Policja szuka tego młodego mężczyzny

reklama
reklama
Wyślij przez

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i dotarcia do sprawcy kradzieży sklepowej. Widoczny na nagraniu mężczyzna na terenie jednej z olsztyńskich drogerii znajdującej się w Olsztynie przy ul. Kolejowej, w dniu 12.05.2021 roku dokonał kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 550 zł.

Zachowanie młodego człowieka uwiecznione zostało na zapisach kamer monitoringu. Dzięki temu policjanci mają możliwość opublikowania wizerunku mężczyzny w celu ustalenia jego tożsamości. Zadaniem Policji jest bowiem wysłuchanie mężczyzny i wyciągnięcia odpowiednich konsekwencji, jakie grożą za przestępstwo kradzieży. Pamiętajmy, że przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności – nie ma społecznego przyzwolenia na tego typu zachowania.

W przypadku rozpoznania sprawcy kradzieży prosimy niezwłocznie skontaktować się z olsztyńską jednostką Policji. Informacje można przekazać osobiście – Olsztyn ul. Partyzantów 23 lub telefonicznie – 47 73 134 80 / 47 73 138 32 / 112. Informacje można również przekazać mailowo: [email protected]

reklama

Źródło: KMP

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
reklama

Popularne filmiki z Olsztyna i regionu

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
Niezalogowany użytkownik musi zaakceptować poniższe warunki
3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze