3 C
Olsztyn
niedziela, 21 kwietnia, 2024
reklama

18-latka poszła na Plażę Miejską i zemdlała z przepicia. Ocknęła się w zaroślach

Wiadomości18-latka poszła na Plażę Miejską i zemdlała z przepicia. Ocknęła się w...

To miał być wspólny wypad ze znajomymi na plażę. Pełnoletnia już dziewczyna przeceniła jednak swoje doświadczenie w spożywaniu alkoholu.

reklama

W piątek wieczorem młodzi ludzie tłumnie spędzają czas na Plaży Miejskiej w Olsztynie. Pogoda dopisuje, więc atmosfera jest już wakacyjna. Niektórzy dodatkowo umilają sobie czas alkoholem. Tak też było z młodą dziewczyną, która w upalny dzień spożyła zbyt dużą ilość “napojów wyskokowych”.

18-latka kompletnie pijana została zabrana przez znajomych na przystanek autobusowy. Ci jednak nie mogli nic już zrobić. Nim wsiadła do autobusu, padła bez ruchu w zarośla na poboczu ul. Sielskiej. Świadkowie wezwali służby. Na miejsce pierwsi dotarli policjanci, a następnie karetka pogotowia.

reklama

Co dokładnie się wydarzyło? Informacji w tej sprawie udzielił nam rzecznik KMP: – W piątek wieczorem (18.06.2021) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie, że na przystanku autobusowym leży nietrzeźwa kobieta. Na miejsce zostały wysłane służby. Obecni na miejscu ratownicy nie stwierdzili, aby kobieta wymagała hospitalizacji. Ostatecznie 18-latka trafiła pod opiekę opiekunów.

Spożywanie alkoholu w piątkowy wieczór ze znajomymi nie jest niczym naganny, jednak lekarze przestrzegają, aby w upalne dni zrezygnować z takich zamiarów na otwartym słońcu.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

Polecane
Ogłoszenia