fbpx
12 C
Olsztyn
środa, 27 października, 2021
reklama

Zainteresowanie tym olsztyńskim osiedlem cały czas rośnie. Zobacz dlaczego

reklama

Ponad 120 sprzedanych mieszkań w ciągu zaledwie 10 miesięcy, a to jeszcze nie koniec, bo sprzedaż cały czas trwa. Zainteresowanie powstającym między Jarotami a Nagórkami Osiedlem Ostoja, rośnie wprost proporcjonalnie do postępów na jego budowie. Obecnie wznoszone jest piąte z sześciu pięter pierwszego budynku. Wielu klientów decydujących się na zakup tutaj swojego mieszkania wskazuje, że jednym z głównych atutów osiedla będzie zielone sąsiedztwo największego parku miejskiego i utworzonego w nim zbiornika wodnego. Realizowana przy ul. Jarockiej 21 – na terenie dawnej bazy PUDiZ i Skanska inwestycja, to idealny wybór dla osób poszukujących spokoju w otoczeniu zieleni, ale jednocześnie bliskości miejskiej infrastruktury.

Osiedla Ostoja to zatopione w zieleni osiedle sześciopiętrowych budynków mieszkalnych o prostej i funkcjonalnej architekturze. Inwestycja powstaje na terenie przy ul. Jarockiej 21, zajmowanym kiedyś przez spółki komunalne PUDiZ i Skanska (zaledwie 350 metrów od alei Sikorskiego). W sąsiedztwie inwestycji powstaje park miejski ze sztucznym zbiornikiem wodnym, który ma się ciągnąć u podnóża Nagórek (od ulicy Paukszty, aż do ulicy Barcza). Osiedle Ostoja bezpośrednio z dwóch stron sąsiaduje już z zielenią, która w przyszłości ma stać się urządzoną zielenią parkową.

PIERWSZY BUDYNEK BLISKI STANU SUROWEGO

Inwestycję realizuje pod marką PM Development doświadczony deweloper z Mławy Marek Powązka. W ramach pierwszego etapu od jesieni ubiegłego roku powstaje 96-lokalowy budynek A, w którym wszystkie mieszkania zostały już sprzedane. Obiekt jest w fazie realizacji 5 z 6 zaprojektowanych pięter i na ten moment wyprzedza harmonogram już o 4 miesiące. Jeszcze latem tego roku planowane jest rozpoczęcie budowy drugiego, bliźniaczego budynku, w którym znajdzie się 98 mieszkań, duża hala garażowa, komórki lokatorskie oraz windy. Przekazanie kluczy do mieszkań w tym budynku przewidziano na sierpień 2023 roku.

reklama

CO W OFERCIE?

W budynku B wybierać można spośród 7 typów mieszkań dostępnych na 6 piętrach: dwupokojowych (34 m², 38 m², 43 m²), trzypokojowych z aneksem (48 m², 51 m², 55 m²) oraz trzypokojowych z kuchnią (65 m²). Ich ceny zaczynają się już od 5990 zł/m2. Karty lokali w rzutach 2D i 3D oraz wirtualne spacery można oglądać na stronie https://ostoja.olsztyn.pl/lista-mieszkan/

– W tej chwili sprzedaż lokali mieszkalnych w budynku B przekroczyła już 25%. Zainteresowanie Osiedlem Ostoja nie maleje i nie ma się co dziwić, bo stosunek ceny do lokalizacji i standardu jest bardzo atrakcyjny dla wielu klientów. Korzystne położenie sprawia, że nasze osiedle staje się jednym z modniejszych na olsztyńskim rynku mieszkaniowym. Warto więc się pospieszyć z wyborem mieszkania na Ostoi, bo niewykluczone, że ceny mogą nieco wzrosnąć przy kolejnych etapach sprzedaży inwestycji – zaznacza Piotr Kaczmarczyk, dyrektor sprzedaży Osiedla Ostoja w Olsztynie.

GDZIE ZAREZERWOWAĆ MIESZKANIE?

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod numerami 782 411 611 i 724 393 513 oraz w biurze sprzedaży przy ul. Sikorskiego 19/117 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17). Pisać do nas można również na adres mailowy bi[email protected]

W naszym biurze pomożemy Ci także pozyskać kredyt mieszkaniowy. Nasz specjalista ds. kredytów Elżbieta Kalinowska (tel. 724 393 513) zbada Twoją zdolność kredytową, załatwi wszelkie formalności w banku oraz pomoże skompletować potrzebną dokumentację.

OBSERWUJ INWESTYCJĘ NA BIEŻĄCO

Wszystkie informacje dotyczące Osiedla Ostoja możecie śledzić na Facebooku. Zdjęcia, filmy, oraz nowinki z placu budowy, znajdziecie na naszym fanpejdżu pod adresem www.facebook.com/OsiedleOstoja Zachęcamy do jego polubienia i obserwowania.

reklama

Najnowsze ogłoszenia