Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
5 C
Olsztyn
sobota, 14 grudnia, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Prezydent Olsztyna Osobowością Roku

reklama

Tytuł przyznaje Warmińsko-Mazurski Klub Biznesu. Piotr Grzymowicz odebrał laur w kategorii samorząd.

Honorowe wyróżnienia przyznawane są od 1994 roku. Uroczystość podsumowująca minione 12 miesięcy odbyła się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

Prezydent Olsztyna został uhonorowany za skuteczne pozyskiwanie unijnych pieniędzy oraz dynamiczną działalność inwestycyjną. Jak podkreślili przedstawiciele Kapituły – dzięki temu Olsztyn wciąż dynamicznie się rozwija i pięknieje.

reklama

– To niezwykle cenne wyróżnienie – przyznaje Piotr Grzymowicz. – Przede wszystkim dlatego, że dostałem go od lokalnego środowiska gospodarczego. To tu się głównie spieramy, dogadujemy albo rozmijamy w naszych oczekiwaniach. To tu, w największym stopniu, jesteśmy pod obstrzałem krytyki. Tej słusznej, ale i tej niezasłużonej, która sprawia, że czasami można zwątpić, czy idziemy dobrą drogą. Dlatego taki laur dodaje sił i wzmacnia.

Poza włodarzem naszego miasta, laury przyznano: w kategorii „innowacje” – nauczycielka w Szkole Podstawowej nr 13 w Olsztynie, Jolanta Okuniewska; w kategorii „kultura” – literat, krytyk literacki i felietonista, Włodzimierz Kowalewski; w kategorii „nauka” – prof. dr hab. inż. Mirosław Krzemieniewski z Katedry Inżynierii Środowiska UWM; w kategorii „sport” – rajdowiec Krzysztof Hołowczyc.

reklama

grudzień, 2019

14GRU15:00SĄSIEDZI 40Galeria Amfilada, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Darmowe,Wystawy artystyczne

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

23 KOMENTARZE

  1. Kabaret… wotum nieufności w stosunku do tego krętacza… Dokończyć czyjeś dzieło, brawo i wykonać bezsensowną inwestycję… Dlatego jestem zdania że prezydent miasta powinien za swoje błędy odpowiadać Swoim MAJĄTKIEM, niech teraz naprawia, Łopata i jazda naprawić co żeś schrzanił jak mało który… Mój pies był by lepszym prezydentem gdybym go miał :p co powstało to powstało ale Spierdolić centrum… było w miarę dobrze dopracować światła i git, nie bo trzeba było zrobić w cenntrum wielką KUPĘ inwestycyjną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Niesamowite! To jedyny taki Sylwester w Olsztynie! Jednak jest co robić w tym nudnym mieście?

Oferta sylwestrowa w mieście nie rozpieszcza. Dlatego naprzeciw znudzonym i spragnionym dobrej zabawy wychodzi Hookah Club. Mieszczący się przy ul. Hugona Kołłątaja 1 Hookah Club...

Świąteczna oferta pracy. Zarabiaj w Holandii. Bonus 390 Euro!

Potrzebujesz na święta dorobić trochę gotówki? Marzy Ci się wyjazd za granicę? Biuro pracy Axidus oferuje możliwość miesięcznego wyjazdu w ramach pracy dodatkowej do...

Nowy (Jack) Pub na olsztyńskiej Starówce. Będzie nie tylko trunkowo, ale też smacznie!

Już od 15 listopada bywalcy olsztyńskiej starówki będą mieli kolejną miejscówkę, w której będą mogli spędzić czas przy dobrym jedzeniu i jeszcze lepszych trunkach....

RABATOL.PL

X