fbpx
16 C
Olsztyn
środa, 4 sierpnia, 2021

Policjant zatrzymał posiadaczy narkotyków nie tylko w trakcie służby

reklama
reklama
Wyślij przez

Jeden z policjantów zaprezentował godną postawę policjanta, który m.in. w czasie wolnym od służby zatrzymał mężczyzn posiadających narkotyki.

Każdy policjant o tym wie, że po zdjęciu munduru nadal jest się funkcjonariuszem. W piątek (11.06.2021) udowodnił to jeden z iławskich policjantów. Funkcjonariusz będąc w Suszu zauważył znanego mu z wcześniejszych interwencji 31–latka. Mężczyzna był ze swoim znajomym i na widok znanego im policjanta, obaj zaczęli się dziwnie zachowywać. Dlatego funkcjonariusz – choć był po służbie – to działając zgodnie z przepisami skontrolował czy nie posiadają przedmiotów mogących pochodzić z przestępstwa lub służyć do jego popełnienia. Okazało się, że jego przypuszczenia były słuszne. Mężczyźni posiadali przy sobie amfetaminę.

W trakcie dalszych czynności policjant ustalił, że 31–latek kilka minut wcześniej udzielił znajomemu 39–latkowi narkotyku. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty, do których się przyznali.

reklama

Natomiast w niedzielę (13.06.2021) ten sam funkcjonariusz podczas służby zauważył cztery osoby, które w miejscu publicznym piły alkohol. W trakcie czynności okazało się, że nie było to jedyne przewinienie jednego z mężczyzn. Jak ustalili funkcjonariusze, 23–latek posiadał przy sobie biały proszek, który po zbadaniu narkotestem okazał się również amfetaminą. Mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał.

Źródło: KWP w Olsztynie

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
reklama

Popularne filmiki z Olsztyna i regionu

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest
Niezalogowany użytkownik musi zaakceptować poniższe warunki
0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze