fbpx
32 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Pożar ciągnika na polu pełnym truskawek

reklama
Wyślij przez
0

Na początku czerwca na polu uprawnym doszło do pożaru ciągnika rolniczego. Nikomu nic się nie stało.

O godzinie 16:29 dnia 02.06.2021 r. na stanowisko kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Mrągowie wpłynęła informacja o pożarze ciągnika w miejscowości Popowo Salęckie.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu Straż Pożarnej i przeprowadzonym rozpoznaniu przez KDR-a stwierdzono, że w miejscowości Popowo Salęckie gm. Mrągowo na polu uprawnym truskawek pali się ciągnik rolniczy – pożar rozwinięty.

reklama

Działania Straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Strażacy podali jeden prąd gaśniczy na palący się ciągnik, a jeden w obronie na specjalistyczną przyczepę do uprawy truskawek. Odpięli również przyczepę od ciągnika i usunęli z niej tlącą się słomę przy użyciu drugiego ciągnika.

Źródło: KP PSP w Mrągowie

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze