fbpx
31 C
Olsztyn
poniedziałek, 21 czerwca, 2021
reklama

Pożar piwnicy w bloku. Ewakuowano 67 osób

reklama
Wyślij przez
0

W zeszłą niedzielę doszło do pożaru piwnicy jednego z budynków w Gołdapi. Żadnemu z mieszkańców nic się nie stało.

6 czerwca 2021 roku około godziny 8:30 dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gołdapi otrzymał zgłoszenie o pożarze piwnicy w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Armii Krajowej w Gołdapi.

Do działań wysłano trzy zastępy strażaków z gołdapskiej komendy oraz zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Górnem. Na miejscu zastano pożar jednej z piwnic i wydobywający się dym z klatek schodowych bloku. Część mieszkańców znajdowała się na zewnątrz budynku.

reklama

Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji pozostałych lokatorów (łącznie 67 osób) oraz ugaszeniu pożaru. Osoby ewakuowane nie zgłaszały żadnych dolegliwości. Po przewietrzeniu, ciągi komunikacyjne i mieszkania sprawdzono pod kątem obecności substancji toksycznych – mierzonych gazów, w tym tlenku węgla nie stwierdzono.

Źródło: KP PSP w Gołdapi

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA!

Wysyłamy tylko ważne tematy dotyczące życia mieszkańców

Wyślij przez
0
reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze