22 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Pożar piwnicy w bloku. Ewakuowano 67 osób

WiadomościPożar piwnicy w bloku. Ewakuowano 67 osób

W zeszłą niedzielę doszło do pożaru piwnicy jednego z budynków w Gołdapi. Żadnemu z mieszkańców nic się nie stało.

reklama

6 czerwca 2021 roku około godziny 8:30 dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gołdapi otrzymał zgłoszenie o pożarze piwnicy w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Armii Krajowej w Gołdapi.

Do działań wysłano trzy zastępy strażaków z gołdapskiej komendy oraz zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Górnem. Na miejscu zastano pożar jednej z piwnic i wydobywający się dym z klatek schodowych bloku. Część mieszkańców znajdowała się na zewnątrz budynku.

reklama

Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji pozostałych lokatorów (łącznie 67 osób) oraz ugaszeniu pożaru. Osoby ewakuowane nie zgłaszały żadnych dolegliwości. Po przewietrzeniu, ciągi komunikacyjne i mieszkania sprawdzono pod kątem obecności substancji toksycznych – mierzonych gazów, w tym tlenku węgla nie stwierdzono.

Pożar piwnicy w bloku. Ewakuowano 67 osób pożar Wiadomości, Gołdap Pożar piwnicy w bloku. Ewakuowano 67 osób pożar Wiadomości, Gołdap Pożar piwnicy w bloku. Ewakuowano 67 osób pożar Wiadomości, Gołdap Pożar piwnicy w bloku. Ewakuowano 67 osób pożar Wiadomości, Gołdap

Źródło: KP PSP w Gołdapi

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane