fbpx
-6 C
Olsztyn
wtorek, 28 listopada, 2023
reklama
reklama

Kormorany biegają! Akademicki Klub Turystyczny zaprasza

OlsztynKormorany biegają! Akademicki Klub Turystyczny zaprasza

Akademicki Klub Turystyczny z Olsztyna zaprasza wszystkich mieszkańców stolicy Warmii na wydarzenie sportowe zapowiadające V edycję Ogólnopolskiego Studenckiego Festiwalu Podróży Kormorany 2015.

reklama

W ramach imprezy do Olsztyna zawitają znani biegacze: Piotr Kuryło i Karol Dzieciątko. Głównym punktem programu będzie bieg, który odbędzie się w najbliższą sobotę (13.12) o godz. 12 ku pamięci ofiar Stanu Wojennego. Jego uczestnicy mają pokonać dystans 5 km (przełaj po Kortowie i okolicznych terenach zielonych). Zarejestrować się na niego można do piątku (12.12) do godz. 12 pod adresem: osfp.olsztyn@gmail.com, podając w zgłoszeniu swoje imię i nazwisko. Biuro biegu znajduje się w siedzibie AKT przy ul. Kanafojskiego 3 w Domu Studenckim nr 1 (wejście od strony rzeki Kortówki).

Wspólne bieganie to jednak nie jedyna atrakcja, jaką przygotowali dla olsztynian organizatorzy. O godz 17 odbędzie się również spotkanie z gośćmi specjalnymi. Swoje prelekcje wygłoszą Karol Dzieciątko – na temat biegu dookoła Polski – oraz Piotra Kuryło, który opowie o biegu dla pokoju dookoła Ziemi (będzie również możliwość zakupienia jego książki “Ostatni maraton”). Spotkanie odbędzie się w auli nr 30 na Wydziale Humanistycznym przy ul. Kurta Obitza 1.

reklama
W sercu Olsztyna można zwiedzić niesamowitą wystawę klocków LEGO

Wydarzenie zakończy integracja uczestników w Akademickim Klubie Turystycznym o godz. 20.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

reklama

JC

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Oto lista nadchodzących wydarzeń! Hala Urania nie otworzyła jeszcze drzwi, a już kusi
Olsztyn dołącza do elitarnego grona miast z własną edycją Monopoly