fbpx
6 C
Olsztyn
piątek, 22 października, 2021
reklama

Casting na małego reportera odbędzie się w Olsztynie

reklama

TVP ABC szuka kandydatów na dziecięcych reporterów. Jeden z castingów, odbywających się na terenie całego kraju, będzie miał miejsce również w Olsztynie.

W ogólnopolskich przesłuchaniach może spróbować swoich sił każde dziecko, które chciałoby zostać reporterem TVP ABC, kanału Telewizji Polskiej przeznaczonego dla najmłodszej widowni. Kandydaci wyłonieni z poszczególnych przesłuchań (w castingu można wziąć udział w każdym z miast) spotkają się w Wielkim Finale w „Pytaniu na śniadanie”, który odbędzie się w siedzibie Telewizji Polskiej w Warszawie.

Udział w projekcie to dla dzieci nie tylko okazja do zabawy i zapoznania się z pracą w telewizji. Zwycięzca Wielkiego Finału zdobędzie tytuł reportera TVP ABC i razem z jednym z rodziców/opiekunów i ekipą filmową wyjedzie do Tajlandii, gdzie będzie mógł nakręcić własny reportaż z podróży (m.in z wizyty w świątyni tygrysów). Materiał zostanie wyemitowany na antenie TVP ABC.

reklama

Castingi trwają już od od 15.11 i odbyły się dotychczas w Szczecinie, Gdańsku, Grudziądzu, Bydgoszczy i Kaliszu. Druga tura będzie miała miejsce już w nowym roku, a pierwsze z przesłuchań odbędzie się właśnie w Olsztynie – w sobotę (10.01.2015) w Centrum Handlowym Carrefour Olsztyn (ul. Krasickiego 1B).

Pozostałe castingi:

11.01.2015 – Białystok (Galeria Zielone Wzgórze Carrefour)
17.01.2015 – Jastrzębie Zdrój (Galeria Zdrój Carrefour)
24.01.2015 – Lublin (Galeria Lubelska Carrefour)
07.02.2015 – Zgorzelec (Galeria Słowiańska).
JC

reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze