24 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Trudne warunki na drogach. Kolizja za kolizją

WiadomościTrudne warunki na drogach. Kolizja za kolizją

W sobotni poranek doszło aż do trzech zdarzeń drogowych na terenie gminy Jonkowo ze względu na trudne warunki panujące na drodze. 

reklama

Kierowcy i piesi przegrywają dziś z niesprzyjającą aurą pogodową, która m.in. jest przyczyną drogowych kolizji. Dziś (6.12) po godz. 7.30 w miejscowości Jonkowo doszło do potrącenia osoby pieszej. Kobieta jadąca osobowym oplem na ul. Klonowej na łuku drogi w prawo nie dostosowała prędkości jazdy do panujących warunków i straciła panowanie nad pojazdem. Zjechała na lewą stronę ulicy, wjechała na chodnik i potrąciła osobę pieszą. Pojazd zatrzymał się na ogrodzeniu Ośrodka Kultury. Potrącona kobieta z obrażeniami przewieziona została do szpitala.

Do kolejnego zdarzenia doszło w okolicach godz. 8 przed Jonkowem – kierujący volkswagenem również jechał za szybko w stosunku do warunków panujących na drodze, w wyniku czego wpadł w poślizg i dachował. Kierowca był trzeźwy i nikt na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Zaledwie po dziesięciu minutach na wysokości tego zdarzenia drogowego kobieta kierująca toyotą wpadła w poślizg i uderzyła w przydrożne drzewo. Zarówno kierująca, jak i pasażerka zostały odwiezione do szpitala.

reklama

Droga w tym miejscu jest zablokowana – wyznaczono objazd na Mątki lub Warkały.

Funkcjonariusze apelują o szczególną ostrożność na drogach ze względu na trudne warunki atmosferyczne.

JC

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Xx
6 grudnia 2014 17:03

Tak zabezpieczaja wypadki Jonkowscy strazacy…kontrola i glowy leca

Polecane
Ogłoszenia