27 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Wojciech Maksymowicz: Grzymowicz unika podziałów

OlsztynWojciech Maksymowicz: Grzymowicz unika podziałów

Druga tura wyborów prezydenckich już w niedzielę. W środę na plaży miejskiej spotkał się komitet poparcia urzędującego prezydenta. 

reklama

Powoli kończy się kampania wyborcza przed druga turą wyborów. W kawiarni Hangloose Cafe spotkał się z dziennikarzami komitet urzędującego prezydenta Piotra Grzymowicza. Swoje poparcie wyrazili: Elżbieta Fabisiak, Adam Seroczyński, Zbigniew Lubiejewski, Kazimierz Kujawa, Mariusz Piskuła, Janusz Heller i Wojciech Maksymowicz.
– Cztery lata temu byłem w opozycji do Piotra Grzymowicza. Kadencja prezydenta została jednak dobrze wykorzystana. Piotr Grzymowicz unika podziałów. Jeżeli wybory wygra Czesław Jery Małkowski, to dojdzie do głębokiego rozłamu wśród olsztynian – powiedział były minister Wojciech Maksymowicz.

Wszyscy zebrani podpisali list popierający kandydaturę urzędującego prezydenta.

reklama

KM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Lola
27 listopada 2014 10:45

A ja mam takie wrażenie, że Grzymowicz szuka poparcia gdziekolwiek. Reklamuje się na prawo i lewo. Czesław nie ma takich możliwości albo nie chce i cierpliwie czeka. I tym sobie ugrywa głosy. Chyba wychodzi z założenia, że dobrego produktu nie trzeba reklamować by się sprzedał. Myślę, że wygra. Część Olsztyniaków nie wierzy w tę sexaferę. Domniemanie niewinności? Przecież jest coś takiego. Ale media, Bałtroczyki i inni o tym zapomnieli.

Olsztyn_Rado
27 listopada 2014 09:33

a jak wygra Grzymek to wszyscy zostaniecie przy korycie?

Polecane
Ogłoszenia