fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Chciała zatrzymać autobus, rzucając butelką w szybę!

OlsztynChciała zatrzymać autobus, rzucając butelką w szybę!

Aneta Cz. (34 l.) postanowiła zatrzymać autobus miejski poza przystankiem. Kierowca nie zareagował na jej gesty, więc kobieta rzuciła w szybę butelkę z piwem. 

reklama

Pijana Aneta Cz. chciała wsiąść do olsztyńskiego autobusu miejskiego, tyle że nie na przystanku, a poza nim. Najpierw gestami próbowała zatrzymać kierowcę. Gdy ten kontynuował jazdę, zdenerwowana kobieta rzuciła butelką w drzwi pojazdu i wybiła szybę. Straty oszacowano na  3 tys. zł. Niedoszła pasażerka trafiła do policyjnej celi. Kobieta w trakcie zdarzenia znajdowała się pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało prawie 2 promile alkoholu w jej organizmie. Jak się okazało mieszkanka Olsztyna była już w przeszłości karana za przestępstwa i wykroczenia. Gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzut zniszczenia mienia. Grozi jej kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. zym

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ja
14 czerwca 2014 16:27

Oj tam, Anetka z Zatorza chciała kawałek podjechać….

Polecane
Ogłoszenia
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?