12.7 C
Olsztyn
piątek, 24 Maj, 2019
reklama

Policjanci zatrzymali dilera amfetaminy z naładowaną bronią palną

Strona główna Wiadomości Policjanci zatrzymali dilera amfetaminy z naładowaną bronią palną
reklama

Kryminalni z Giżycka zatrzymali mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu środki odurzające i broń palną. Marcin K. został przewieziony na komendę, gdzie trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce jego sprawę rozpatrzy sąd. Za posiadanie broni palnej bez zezwolenia grozi do 8 lat więzienia.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Giżycku mieli podejrzenie, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Giżycko mogą znajdować się środki odurzające oraz broń palna. Mundurowi postanowili to sprawdzić.

reklama

Pod ustalonym adresem w mieszkaniu policjanci zastali 25-letniego Marcina K. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych funkcjonariusze ujawnili 7 zawiniątek foliowych oraz 2 woreczki ze strunowym zapięciem, w których znajdował się biały proszek. Znaleźli także jedną sztukę broni palnej, w postaci sztucera, z nabojem wprowadzonym do komory nabojowej.

Ujawnione rzeczy zabezpieczono, a Marcina K. przewieziono do Komendy Powiatowej Policji w Giżycku, gdzie został zatrzymany w policyjnym areszcie do wyjaśnienia sprawy.

Badanie testerem wykazało, że zabezpieczone kilkanaście gramów proszku to amfetamina.

25-latek odpowie zarówno za posiadanie bez zezwolenia broni palnej oraz narkotyków. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8.

reklama
reklama

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma