fbpx
11 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

„W gości na ulicę wolności”. V Święto ulicy Dąbrowszczaków

Olsztyn„W gości na ulicę wolności”. V Święto ulicy Dąbrowszczaków

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie już po raz piąty zaprasza na Święto ulicy Dąbrowszczaków, które odbędzie się 15 czerwca o godz. 12. 

reklama

Owocna współpraca MOK-u oraz mieszkańców ulicy Dąbrowszczaków po raz kolejny zaowocowała organizacją wydarzenia, które już od kilku lat skupia olsztynian i promuje jedną z najpiękniejszych ulic miasta. Piąta edycja święta upływnie pod znakiem 25. rocznicy pierwszych wolnych wyborów w Polsce. Co przewidziano w tegorocznym programie?

Organizatorzy przygotowują liczne pokazy, spektakle, konkursy z nagrodami, warsztaty oraz atrakcje dla najmłodszych. Odbędzie się również regionalny jarmark, a to wszystko przy dźwiękach muzyki – w tym roku artyści zagrają na dwóch scenach.

reklama

Na małej scenie zaprezentują się m.in. młodzi pianiści z klasy fortepianu Agnieszki Panasiuk, dzieci z Samorządowego Przedszkola w Dywitach oraz ze Społecznego Zespołu Przedszkolno-Szkolnego 101 w Olsztynie, grupa teatralna BajAnia, NONET i Grupa Małych Skrzypków ze Szkoły Muzycznej w Olsztynie i Dywitach, uczniowie Centrum Edukacji Wokalnej Małgorzaty Wawruk, Pracownia Tańca Pryzmat oraz Ania Broda i Muzyczni Czarodzieje.

Czy Izabella Krzan odnajdzie się w specyficznej rodzinie jej partnera?

Koncerty i występy na dużej scenie to m.in. Binge, Muzyczna Scena Jedynki, Chór Kameralny „Cantamus”, Młodzieżowa Orkiestra Dęta w towarzystwie grupy mażoretek z Nowego Miasta Lubawskiego, Grupa Twórcza ATW, Zespół Wokalny Moderato oraz grupa JATW „Kantata”. Zgromadzoną publiczność bawić będą również Hitano, Shantaż i DJ Worek.

reklama

Impreza zaplanowana jest do godz. 20.

JC

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Izabella Krzan pozuje w bikini nad basenem. Jej wyrzeźbiona sylwetka zachwyca fanów
Eksperyment tiktokerów: sprawdzają uczciwość mieszkańców Olsztyna. Wyniki zaskakują?
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji