13 C
Olsztyn
niedziela, 4 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Przekonaj się sam, jak wygląda mieszkanie z wielkiej loterii Aury

OlsztynPrzekonaj się sam, jak wygląda mieszkanie z wielkiej loterii Aury

W najbliższy weekend, 15-16 listopada, olsztyńska Aura organizuje Drzwi Otwarte w mieszkaniu będącym główną nagrodą w trwającej w centrum handlowym loterii.

reklama

Właściciele Aury zachęcającą olsztynian do wzięcia udziału w organizowanej przez nich loterii, w której do wygrania jest nowe mieszkanie w Stolicy Warmii. Najlepszą do tego motywacją jest oczywiście prezentacja samej nagrody, dlatego w przyszły weekend (15-16.11) zorganizowane zostaną Dni Otwarte, w czasie których będzie można obejrzeć blisko 60 m2 przeznaczonych dla szczęśliwca (wstęp wolny).

Mieszkanie zlokalizowane w Olsztynie przy ul. Walentego Barczewskiego 1 (lok. 159 na 7. piętrze) będzie dostępne dla oglądających w sobotę (15.11) w godz. 12-17 oraz w niedzielę (16.11) w godz. 10-15.

reklama

Wstęp do lokalu nie wymaga żadnych zapisów, kolejne tury zwiedzających (do 8 osób za jednym razem) będą wpuszczane w odstępach ok. 10 minut. Po mieszkaniu oprowadzać będą reprezentanci Aury oraz przedstawiciele dewelopera, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania związane z samym mieszkaniem i jego otoczeniem.

Akcja otwartych drzwi jest odpowiedzią na obecne niestety w większości z nas niedowierzanie w fakt istnienia zwykłego szczęścia. Wydaje nam się rzeczą niemożliwą, że może się ono uśmiechnąć właśnie do nas, a przedmioty będące nagrodami w loteriach i konkursach wydają nam się nierealne lub nawet nieistniejące. Tymczasem mieszkanie, które można wygrać w naszej loterii, jak najbardziej istnieje, można przyjść, obejrzeć je i sprawdzić, czy odpowiadałoby ono naszym potrzebom i wymaganiom – mówi Rafał Lisak, Dyrektor Aura Centrum.

reklama

JC

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kaewrw
11 listopada 2014 19:57

fajnie, cały Olsztyn już wie, gdzie będzie mieszkała „szczęśliwa” osoba. Współczuję.

Popularne
Ogłoszenia