4 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Próbowali wjechać do Polski używając podrobionych dokumentów

WiadomościPróbowali wjechać do Polski używając podrobionych dokumentów

Funkcjonariusze Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali obywatela Armenii za próbę przekroczenia granicy przy użyciu fałszywego dokumentu.

reklama

Wczoraj w drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach 28–letni obywatel Armenii wjeżdżając do Polski okazał funkcjonariuszowi do kontroli niezbędne dokumenty, w tym litewski dowód osobisty. Na blankiecie kontroler zauważył pewne różnice budzące wątpliwości co do autentyczności dokumentu. Jak się okazało, dowód osobisty o takich numerach nigdy nie był wydawany przez Władze Litwy. Mężczyzna przyznał się do sfałszowania dokumentu.

Dzień wcześniej podobne zdarzenie miało miejsce w Gronowie. Tym razem chodziło o obywatela Rosji, który do kontroli granicznej przedstawił odbiegające od oryginału poświadczenie obowiązkowego ubezpieczenia swojego Volkswagena. Funkcjonariusz Straży Granicznej szybko się zorientował, że okazany dokument został podrobiony. W związku z powyższym zgodnie z właściwością rzeczową sprawę wraz z całą dokumentacją przekazano Policji w Braniewie.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia