fbpx
12 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Pościg w Olsztynie. Jedna osoba nie żyje

OlsztynPościg w Olsztynie. Jedna osoba nie żyje

Dwóch mężczyzn dokonało rozboju na taksówkarzu i ukradło jego samochód. Policjanci podjęli pościg za skradzioną taksówką. 

reklama

W czwartek około godz. 4 doszło do wypadku przy ul. Lubelskiej (okolice toru motocrossowego). Ścigany przez policję skradziony samochód dachował.

– Dwóch mężczyzn wsiadło do taksówki i pojechało w okolicę ul. Zimowej i tam pobili taksówkarza i ukradli jego samochód. Policjanci otrzymali informację o zdarzeniu od świadka i rozpoczęli pościg. Na wysokości toru motocrossowego kierowca stracił panowanie nad samochodem, wjechał w barierki, ściął latarnie i dachował. Pasażer poniósł śmierć na miejscu. Kierowca został zabrany do szpitala – mówi Małgorzata Demianiuk z olsztyńskiej policji.

reklama

Kierujący samochodem miał 1,5 promila i obowiązywał go prawomocny zakaz prowadzenia pojazdów. W miejscu zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo. Wjazd do Olsztyna od strony Barczewa jest utrudniony.

KM

reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
unknow
30 października 2014 13:02

Kumulacja.

Maciuś
30 października 2014 09:43

Hurrraaa! Jednego bandziora mniej!!! Niestety drugi przeżył… Należy wynagrodzić policjantów za to, że nie odpuścili bandziorom i sami się narażali.

Polecane
Ogłoszenia