25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Loteria Aury na półmetku

OlsztynLoteria Aury na półmetku

Jeszcze przez 5 tygodni można przystąpić do akcji promocyjnej Aury Centrum Olsztyna, w której główną nagrodą jest apartament w centrum miasta. Żeby wziąć los w swoje ręce trzeba zrobić zakupy za minimum 100 zł. Warto jednak czasem pomóc losowi i aby to zrobić wystarczy przyjść na zakupy do Aury w weekend 7-9 listopada, ponieważ wówczas odbędzie się akcja „zdubluj swoje szanse”

reklama

Największa loteria nie tylko w historii Aury, ale całego Olsztyna rozpoczęła się 29 września br. Od tego momentu każdy, kto dokona w 2 lub 3 sklepach Aury zakupów na kwotę o wartości minimum 100 zł (za wyjątkiem produktów i punktów handlowych wskazanych w regulaminie loterii) może do niej przystąpić. Do tej pory zasada była prosta, 100 zł równało się jednemu losowi w loterii. Aura Centrum przygotowała jednak prawdziwą gratkę, dla tych wszystkich, dla których apartament w Warmia Towers byłby spełnieniem marzeń. Otóż od piątku, 7 listopada, do niedzieli 9 listopada, za każde wydane 100 zł klienci Aury będą mogli otrzymać aż 2 bony loteryjne.

„Zainteresowanie loterią wśród naszych klientów jest ogromne. Zgłaszają się do niej nie tylko osoby młode, jak np. studenci, którzy z chęcią wymieniliby łóżko w akademiku na własne cztery kąty, ale także osoby starsze. Ostatnio rozmawiałem z małżeństwem, które liczy na to, że jeśli wygrają to uda im się sprowadzić ich córkę z wnuczkiem z zagranicy. A zatem motywy są różne, natomiast cel jeden – przytulne mieszkanie z wygodnym dojazdem położone w jednym z najpiękniejszych miast Polski” – mówi Rafał Lisak, Dyrektor Aury Centrum Olsztyna.

reklama

Oprócz nagrody głównej, czyli apartamentu w centrum Olsztyna, na uczestników loterii czekają także inne, atrakcyjne nagrody. Wśród osób biorących udział w promocji zostaną rozlosowane również bony na zakupy – 1 na zakupy o wartości 2000 zł i 3 na zakupy o wartości 1000 zł – do zrealizowania w punktach handlowo-usługowych na terenie Aura Centrum.

Nagrodą główną w loterii jest apartament w stanie deweloperskim o wartości 300 000 zł znajdujący się w nowoczesnym kompleksie mieszkalno-biurowym, Warmia Towers, w samym centrum Olsztyna. Mieszkanie ma powierzchnię blisko 59 m2, 2 duże sypialnie, salon z aneksem kuchennym, łazienkę i przestronny balkon. Do użytku mieszkańców jest także wewnętrzny plac zabaw i zielone patio.

Regulamin loterii można znaleźć w Punkcie Obsługi Loterii w centrum handlowym i w Biurze Dyrekcji Aura Centrum. Dodatkowych informacji udzielają także hostessy w Aura Centrum Olsztyna.

reklama

Dodatkowych informacji udziela:

Agata Radlak-Piechowicz
Aura Centrum Olsztyna – biuro prasowe
tel. (+48), 606 361 492
e-mail: agata.piechowicz@redluck-pr.pl

red

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane