fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Zbuduj własnego robota z okazji Dnia Dziecka

OlsztynZbuduj własnego robota z okazji Dnia Dziecka

Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny zaprasza dzieci oraz młodzież na warsztaty  pod nazwą „Twój Robot”, podczas, których będzie można zbudować prawdziwego robota.

reklama

Z okazji Dnia Dziecka Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny zachęca do świętowania i wspólnej nauki. W ramach warsztatów, dzieci i młodzież będą mogli zbudować i zaprogramować najprawdziwsze roboty. Poprzez zabawę poznają także podstawowe zagadnienia z informatyki, techniki i elektroniki. Organizatorzy chcą pokazać, że robotyka może być niezwykle ciekawym hobby, a w przyszłości może stać się wyuczonym zajęciem i zawodem z perspektywami. Warsztaty będą podzielone na trzy grupy wiekowe:  I grupa wiekowa 5-6 latki, II grupa wiekowa 7-8 latki, III grupa wiekowa 9-13 lat. Początek zajęć godzina 10.00. Park Naukowo-Technologiczny mieści się przy ul. Wł. Trylińskiego 2. Wszyscy chętni muszą pamiętać, że  konieczna jest wcześniejsza rejestracja uczestników. Zgłoszenia przyjmuje pani Maria Zarzycka, tel.: 089 612 05 09 lub 089 612 05 00.

zym

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?