fbpx
2 C
Olsztyn
poniedziałek, 28 listopada, 2022
reklama

Jointy i mefedron – narkotykowa środa w mieście

OlsztynJointy i mefedron - narkotykowa środa w mieście

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńscy policjanci zatrzymali wczoraj trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie środki odurzające. Dwóch z nich chowało się w ciemnych zakamarkach przed halą sportową, trzeci wpadł, bo jechał samochodem z pękniętą przednią szybą.

Olsztyńscy funkcjonariusze w środę (22.10) ok. godz. 18 zabezpieczali mecz siatkówki w hali przy al. Piłsudskiego. W pewnym momencie zauważyli, że dwóch mężczyzn chowających się w ciemnym miejscu, a ich nerwowe zachowanie nasiliło podejrzenia funkcjonariuszy. Na widok umundurowanych jeden z nich wyrzucił na ziemię zwitek przypominający papierosa, drugi próbował coś ukryć. W trakcie interwencji policjanci wyczuli od mężczyzn silną woń marihuany. Legitymowany Piotr K. wydał policjantom zawiniątko papieru z zawartością suszu roślinnego w ilości prawie trzech gramów. Drugi z mężczyzn, Jerzy D., niecałe pół grama. Wstępne badanie wykazało, że była to marihuana. Mężczyźni przyznali, że środki odurzające są ich własnością.

Nowy pies w policji. Rika będzie wykrywała materiały wybuchowe

Tego samego dnia w godzinach późniejszych uwagę olsztyńskich policjantów patrolujących ulice miasta przykuł daewoo lanos, jadący z pękniętą przednią szybą. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej, w czasie której pod nogami pasażera siedzącego z przodu zauważyli foliowe zawiniątko, a w nim, jak się okazało, znajdował się niecały gram mefedronu. 18-latek przyznał, że środki odurzające są jego własnością.

Wszystkim zatrzymanym postawiono zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi im nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

JC

reklama
reklama
reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze