-3 C
Olsztyn
środa, 22 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Jointy i mefedron – narkotykowa środa w mieście

OlsztynJointy i mefedron - narkotykowa środa w mieście

Olsztyńscy policjanci zatrzymali wczoraj trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie środki odurzające. Dwóch z nich chowało się w ciemnych zakamarkach przed halą sportową, trzeci wpadł, bo jechał samochodem z pękniętą przednią szybą.

reklama

Olsztyńscy funkcjonariusze w środę (22.10) ok. godz. 18 zabezpieczali mecz siatkówki w hali przy al. Piłsudskiego. W pewnym momencie zauważyli, że dwóch mężczyzn chowających się w ciemnym miejscu, a ich nerwowe zachowanie nasiliło podejrzenia funkcjonariuszy. Na widok umundurowanych jeden z nich wyrzucił na ziemię zwitek przypominający papierosa, drugi próbował coś ukryć. W trakcie interwencji policjanci wyczuli od mężczyzn silną woń marihuany. Legitymowany Piotr K. wydał policjantom zawiniątko papieru z zawartością suszu roślinnego w ilości prawie trzech gramów. Drugi z mężczyzn, Jerzy D., niecałe pół grama. Wstępne badanie wykazało, że była to marihuana. Mężczyźni przyznali, że środki odurzające są ich własnością.

Ukrywał się przez 5 lat! Olsztyńska policja znalazła go w luksusowym osiedlu w Warszawie

Tego samego dnia w godzinach późniejszych uwagę olsztyńskich policjantów patrolujących ulice miasta przykuł daewoo lanos, jadący z pękniętą przednią szybą. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę do kontroli drogowej, w czasie której pod nogami pasażera siedzącego z przodu zauważyli foliowe zawiniątko, a w nim, jak się okazało, znajdował się niecały gram mefedronu. 18-latek przyznał, że środki odurzające są jego własnością.

reklama

Wszystkim zatrzymanym postawiono zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi im nawet do trzech lat pozbawienia wolności.

JC

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
dziadek Staszek
24 października 2014 16:11

Ja slyszalem kiedys w telewizji, ze gram to 7-8 dawek jednorazowych. Takze bardzo sie ciesze, ze ich zatrzymali bo jakby zazyli to wszystko to mogla by sie im stac krzywda. Wstrzykuja sobie ta marihuane nie normalne…

Olek
24 października 2014 15:32

Bardzo dobrze, że ich wyłapali ! Mam nadzieje ze dostana najsurowszy wymiar kary i pójdą siedzieć na długie lata ! Kto to słyszał żeby spożywać narkotyki ! Przecież na mecze chodzą rodziny z dziećmi, jak tak można ?! Zero jakichkolwiek zasad moralnych !!

Popularne
Ogłoszenia
Romantyczna podróż 14-latka z Ełku do ukochanej w Warszawie. Zabrakło mu na bilet powrotny
Awantura na SOR. Kobieta trafiła do aresztu