17 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Trwa olsztyński „Samograj Fest”

GalerieTrwa olsztyński „Samograj Fest”

Za nami pierwszy dzień odbywającej się w naszym mieście imprezy „Samograj Fest”, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Samograj”. 

reklama

Trwa olsztyński „Samograj Fest” Galerie, Olsztyn

Celem olsztyńskiej imprezy jest nie tylko integracja lokalnego środowiska muzycznego, ale też promocja kultury najnowszej i przypominanie o sukcesach polskiej sceny undergroundowej.

reklama

W czasie czwartkowego wieczoru w klubie Amnezja, rozpoczynającego kilkudniowe atrakcje, odbyły się prezentacje członków stowarzyszenia odpowiedzialnego za organizację całego wydarzenia i jego sympatyków pt. „Ginący Zawodnicy”. W ramach spotkania o swojej pasji, jaką jest wyrabianie biżuterii, opowiedział zebranym Jacek Filipowicz, pokazując przykłady swoich prac. Działalnością plastyczną pochwaliła się Ewa Letki, wyjaśniając przy okazji, na czym polega jej praca jako arteterapeutki, a Jerzy Mackiewicz dał popis zdolności krasomówczych podczas prezentacji swojej działalności w zakresie domowego wyrobu alkoholi. Na koniec wieczoru, w czasie którego odbyła się też degustacja trunków własnej roboty, odbyło się stworzone wspólnymi siłami jam session.

Dziś (17.10) samograjowa zabawa trwać będzie w najlepsze w olsztyńskiej Amnezji, gdzie zaprezentują się młode zespoły z naszego województwa:  Soul’s Sound, Nomakeup i Upadek (start o godz. 19, wstęp 5 zł).

Więcej o imprezie “Samograj Fest”, nad którą Kurier Olsztyński objął patronat medialny, pisaliśmy TUTAJ.

reklama

JC

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane