fbpx
18 C
Olsztyn
niedziela, 24 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Jarosław Kaczyński wsparł Iwonę Arent w kampanii wyborczej

OlsztynJarosław Kaczyński wsparł Iwonę Arent w kampanii wyborczej

Jarosław Kaczyński odwiedził wczoraj nasze województwo. W Olsztynie był gościem wojewódzkiej konwencji Prawa i Sprawiedliwości. 

reklama

W środę (15.10.) Olsztyn odwiedził prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, który odwiedził dzisiaj Warmię i Mazury. W sali Auditorium Maius Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP przy ul. Jagiellońskiej zebrali się kandydaci PIS i ich zwolennicy. Konwencję otworzył poseł Jerzy Szmit.

– Rozpoczynamy kampanię do wyborów samorządowych. Czuję, że na Warmii i Mazurach ludzie potrzebują zmiany. Potencjał Warmii i Mazur nie jest odpowiednio wykorzystany. Zmiany muszą przyjść – mówił polityk prawicy.

reklama

Jarosław Kaczyński zaprezentował Iwonę Arent, która jest kandydatką Prawa i Sprawiedliwości w wyborach prezydenckich w Olsztynie. Posłanka rozpoczęła swoje przemówienie.

– Kocham Olsztyn i uważam, że zasługuje na więcej. Będę walczyła o nas wszystkich, o nasz miasto – mówiła Iwona Arent – Bez was nie wygramy wyborów. Dlatego potrzebuje waszej pomocy. Proszę idźcie na wybory!

reklama
Rafał Trzaskowski przyciągnął tłumy. "Olsztyn stanie się stolicą kultury i nauki"

Oczywiście głos zabrał również prezes PIS

– Jeżdżę bardzo dużo po kraju i słyszę, że zwykli Polacy mówią, że ich możliwości są bardzo ograniczone. To co miało być – nie działa. Sądzę, że warto się nad tym zastanowić. Tu warto się nad tym zastanowić tym bardziej, ponieważ na Warmii i Mazurach jest ponad 20% bezrobocie – mówił Jarosław Kaczyński – Ta ziemia jest zapomniana, a jest to wynik polityki metropolitarnej. Polska nie jest na Zachodzie i nie jest też na Wschodzie. Jest pośrodku. Zadaniem PIS jest przesunięcie Polski na Zachód. Koncepcja metropolitarna spycha Polskę na Wschód.

Według Kaczyńskiego doświadczenie Iwony Arent ma odmienić Olsztyn i dać impuls do pozytywnych zmian w stolicy Warmii i Mazur.

Premier Mateusz Morawiecki spotka się z mieszkańcami Ełku

Następnie zaprezentowano wszystkich kandydatów Prawa i Sprawiedliwości, którzy wezmą udział a nadchodzących wyborach

KM

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
bbb
17 października 2014 18:13

Szkoda, że kandydatka na Prezydenta nie znalazła czasu, żeby wziąć udział w debacie prezydenckiej…

Polecane
Ogłoszenia
Premier Mateusz Morawiecki spotka się z mieszkańcami Ełku
Ignacy Niemczycki zaprezentował właśnie swój program wyborczy