fbpx
17 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Park Kulturowy. Jak chronić kulturowy krajobraz Olsztyna?

OlsztynPark Kulturowy. Jak chronić kulturowy krajobraz Olsztyna?

Park Kulturowy to jedna z form ochrony konserwatorskiej. Na terenie takiego obiektu nie można np. prowadzić robót budowlanych, umieszczać reklam czy handlować. Czym jest dokładnie i czy jest nam potrzebny dowiemy się w czasie otwartego spotkania informacyjnego. 

reklama

Prezydent Miasta zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 13 maja  2014 r, w godzinach od 17.00 do 19.00 w salach kopernikówskich olsztyńskiego zamku. Spotkanie ma na celu prezentację mieszkańcom Olsztyna formy ochrony konserwatorskiej, jaką jest park kulturowy. Dowiemy się jak utworzenie parku wpłynie na ochronę olsztyńskich zabytków, budowli i krajobrazów oraz jakie zakazy i ograniczenia będą obowiązywać na jego terenie. Swoimi doświadczeniami z wdrażania podobnej formy ochrony konserwatorskiej podzielą się zaproszeni goście – eksperci z Wrocławia i Krakowa.

żym

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?