fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

W tym roku poczujemy magię świąt wcześniej?

OlsztynW tym roku poczujemy magię świąt wcześniej?

Mikołaje można już kupić w olsztyńskim Kauflandzie. Nie wiemy ile osób już kupiło czekoladowego świętego, ale my na pewno jesteśmy zaskoczeni. 

reklama

Kiedyś pierwsze świąteczne upominki pojawiały się w sklepach dopiero w listopadzie. Przez cały październik w marketach królowały zabawki na Halloween i znicze na Wszystkich Świętych. W tym roku sieć Kaufland jednak trochę wydłużyła okres świąteczny i od ubiegłego tygodnia można kupić już czekoladowe Mikołaje. Zdjęcie dostaliśmy od naszej czytelniczki, która była bardzo zaskoczona nowym asortymentem dostępnym w markecie.

Kaufland

reklama

KM

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji