19 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Znika giełda samochodowa przy ul. Sielskiej

OlsztynZnika giełda samochodowa przy ul. Sielskiej

Polski Związek Motorowy w Olsztynie kończy działalność jednej z największych giełd samochodowych w olsztyńskich Dajtkach.

reklama

Polski Związek Motorowy w Olsztynie od 1978 roku zarządza giełdą samochodową, położoną przy ul. Sielskiej. W szczycie swojej popularności bywało, że na giełdzie mogliśmy spotkać nawet 600 aut. Wydaje się, że po 36 latach giełda znika z mapy miasta, bo PZM w Olsztynie zawiesił działalność giełdy “na czas nieokreślony” – jak możemy przeczytać w komunikacie zarządu PZM w Olsztynie.

Nie jest tajemnicą, że działalność giełdy była w odwrocie. Duża opłata za sam wjazd na giełdę oraz opłata targowa skłaniała ludzi do omijania giełdy i tworzenia “dzikiego” placu handlowego vis-a-vis byłej już giełdy samochodowej.

reklama

Próbowaliśmy dowiedzieć się, jakie są powody zamknięcia giełdy, ale wyraźnie zdenerwowana pracownica PZM nie chciała połączyć nas z nikim kompetentnym. Rzuciła tylko wyraźnie rozgoryczona, że związek ma inne pola działalności gospodarczej, na których obecnie musi się skupić.

rak

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
misiek
8 października 2014 19:10

Kolejny będzie serwis mechaniczny na terenie giełdy – pazerność ich zniszczy. Później stawiam ze SKP skapituluje…. jedyny ratunek dla tej firmy to kreatywność w działaniu. Moze Parking dla Tirów z bistro i noclegiem?

emtec
8 października 2014 16:34

cena i pazerność zniszczyła giełdę:)

Polecane