4 C
Olsztyn
czwartek, 25 kwietnia, 2024
reklama

Wrócił z Anglii i zastał ją z innym, więc dźgnął nożem i podpalił auto…

OlsztynWrócił z Anglii i zastał ją z innym, więc dźgnął nożem i...

Oszalał, gdy zobaczył ją w objęciach innego mężczyzny. Najpierw podpalił rozpałką do grilla auto nowego partnera byłej już dziewczyny, a kilka dni później dźgnął go nożem! 

reklama

Andrzej K. (25 l.) postanowił, po kilkumiesięcznej nieobecności w kraju, powrócić do domu i do swojej najdroższej. Ta jednak nie czekała na niego z utęsknieniem, wręcz odwrotnie. Miała już innego.

Dwudziestopięciolatek postanowił odzyskać względy dziewczyny i skutecznie zniechęcić jej obecnego adoratora do kontynuowania znajomości z nią. Andrzej K. 2 maja zaczaił się na samochód konkurenta zaparkowany przy ul. Mroza, i wrzucił do niego rozpaloną podpałkę do grilla. Właściciel uszkodzonego audi oszacował straty na 6 tys. zł. Jednak na tym incydencie się nie skończyło.

reklama

W nocy, z 5 na 6 maja, zazdrośnik pod blokiem kobiety zauważył ją jak rozmawia z nowym wybrankiem w samochodzie. Andrzej K. siłą wyciągnął kierowcę z auta i zaczął go okładać pięściami. Kiedy ten  upadł na ziemię,  napastnik wyjął nóż i dźgnął nim poszkodowanego  w okolice klatki piersiowej. Agresor zbiegł z miejsca zdarzenia, gubiąc nieopodal swój telefon komórkowy.  Po kilkunastu minutach bandyta powrócił po swoją zgubę. Pech chciał, że zastał policję.

Funkcjonariusze sprawdzili dane osobowe napastnika w policyjnych systemach. Okazało się, że sprawca poszukiwany był przez olsztyński sąd listem gończym. Andrzej K. miał już na swoim koncie przestępstwo rozboju oraz pobicia. Podejrzany złożył obszerne wyjaśnienia i przyznał się do zarzucanych mu czynów. Za popełnienie wcześniejszych wykroczeń mężczyzna już trafił na 2 lata za  więzienne kraty. Natomiast za przestępstwo uszkodzenia ciała oraz uszkodzenia mienia kodeks karny przewiduje karę nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Pokrzywdzony, którego zaatakował i ugodził nożem Andrzej K., został opatrzony i zwolniony ze szpitala.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
obserwator
9 maja 2014 19:34

I na co ci to bylo Andrzeju ? Teraz on posuwa Twoja lale, a Ty trzepiesz kapucyna. Chyba plan nie wypalil. Tego kwiata pol swiata.

Maciek
9 maja 2014 19:30

dlaczego nie usiłowanie zabójstwa, chyba na tym mu zależało. Racja hipokryzja systemu, w którym żyjemy

Polecane
Ogłoszenia