fbpx
-3 C
Olsztyn
sobota, 2 grudnia, 2023
reklama
reklama

Kortowo w rytmie disco polo już po raz trzeci

GalerieKortowo w rytmie disco polo już po raz trzeci

Frekwencyjny sukces pierwszej i drugiej edycji kortowskiej gali muzyki disco polo zachęcił organizatorów do działania i już w środę (15.10) wszyscy fani muzyki tanecznej już po raz trzeci będą mogli bawić się przy jej dźwiękach.

reklama

III Kortowska Gala Disco Polo odbędzie się ponownie w studenckich klubach w Kortowie – w Agrosie i Rakorze. W środowy wieczór w obu miejscach wystąpi aż sześciu wykonawców.

Skalar’s

reklama

Grupa jest kontynuacją działalności artystycznej Daniela Jaroszewicza i Grzegorza Iwanowskiego z zespołu Stars. Ich materiał “Ty nie kochasz”, utrzymany w stylu lekkiego dance, został wydany pod koniec lata w 2002 r. i okazał się dla zespołu wielkim sukcesem.

Bartosz Abramski

reklama

Jeden z najmłodszych wykonawców muzyki tanecznej w Polsce. Absolwent szkoły muzycznej II stopnia w klasie śpiewu dał się poznać szerszej publiczności już dzięki swojej debiutanckiej płycie “Tam nasze są sny”. Niedługo po wydaniu płyty ukazał się także singiel “Zapłoną serca dwa”, zapowiadający nowy materiał piosenkarza.

Faster

Zespół został założony w 2008 r. i do dziś trwa w tym samym składzie – Paweł Leszczyński, z inicjatywy którego powstał Faster, oraz Paweł Pilipienko. Przełomem dla działalności zespołu była piosenka “Seniorita”. Spotkała się z bardzo dobrym odbiorem publiczności, a klip do niej, obok innych teledysków Fastera, wyświetlały takie stacje jak VIVA Polska, ITV czy Polo TV.

Spike

Istnieje na polskiej scenie muzyki tanecznej już 14 lat. Wokalistą, kompozytorem oraz instrumentalistą Spike’a jest Robert Klim. Grupa koncertowała na terenie całej Polski i pracuje nad długo wyczekiwaną przez fanów kolejną płytą w swoim dorobku.

Czamplix

Młody zespół z województwa warmińsko-mazurskiego grający muzykę disco i dance. Założona przez Mateusza Pragacza oraz Pawła Mierzejewskiego grupa ma na swoim koncie dziewięć autorskich utworów. Ich baza fanów sukcesywnie się powiększa nie tylko dzięki ich piosenkom, ale przez regularne wizyty na festiwalowych scenach, m.in. w Ostródzie czy Szczytnie.

DJ Kriss ft. Disco Kwiatki

Wraz z Olsztyńskim DJ-em zaprezentują się na gali Piotr Kwiatkowski i Paweł Kwiatkowski, czyli Disco Kwiatki, autorzy takich numerów jak “Baluj, więc baluj” oraz “Ty chcesz mnie”, który jest efektem współpracy z DJ-em Krissem.

Koncerty w klubach rozpoczną się o godz. 20.

[ngg src=”galleries” ids=”191″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia