20 C
Olsztyn
poniedziałek, 15 lipca, 2024
reklama

„Wychowuj świadomie” – bezpłatne warsztaty dla rodziców

Olsztyn„Wychowuj świadomie” – bezpłatne warsztaty dla rodziców

Jak z miłością i szacunkiem wychować swoje dziecko. Dlaczego klaps nie jest dobrą metodą wychowawczą i jak mówić o uczuciach? Na te i inne nurtujące problemy rodziców i opiekunów odpowiedzą specjaliści. 

reklama

Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie zaprasza wszystkich rodziców i opiekunów na bezpłatne warsztaty. Spotkania mają się odbywać w godzinach popołudniowych. Dla rodziców dzieci do lat 6, specjaliści przygotowali cykl warsztatów pt. “Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice”. Poruszone zostaną w nim kwestie kar cielesnych, uczuć i metod wychowawczych innych niż „klaps”.

Dla rodziców i opiekunów dzieci do lat 13, skierowany jest program „Szkoła dla Rodziców”. Warsztaty mają  na celu dostarczyć wychowawcom narzędzi do lepszego porozumiewania się ze swoimi dziećmi. Mają pomóc udoskonalić umiejętności wychowawcze oraz nauczyć poszanowania potrzeb dorastających pociech. Wszystkie warsztaty zostaną wzbogacone o zajęcia z zakresu „Nowe media – szanse i zagrożenia w wychowaniu”.

reklama

Spotkania rozpoczną się po zebraniu odpowiedniej ilości uczestników. Wszyscy zainteresowani udziałem w programie, proszeni są o kontakt z Miejskim Zespołem Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie. Pod numerem telefonu: tel. 89 535 77 78 w godz. 7:30-15:30, lub osobiście w siedzibie ośrodka, przy al. Wojska Polskiego 8.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane