fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

„Wychowuj świadomie” – bezpłatne warsztaty dla rodziców

Olsztyn„Wychowuj świadomie” – bezpłatne warsztaty dla rodziców

Jak z miłością i szacunkiem wychować swoje dziecko. Dlaczego klaps nie jest dobrą metodą wychowawczą i jak mówić o uczuciach? Na te i inne nurtujące problemy rodziców i opiekunów odpowiedzą specjaliści. 

reklama

Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie zaprasza wszystkich rodziców i opiekunów na bezpłatne warsztaty. Spotkania mają się odbywać w godzinach popołudniowych. Dla rodziców dzieci do lat 6, specjaliści przygotowali cykl warsztatów pt. “Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice”. Poruszone zostaną w nim kwestie kar cielesnych, uczuć i metod wychowawczych innych niż „klaps”.

Dla rodziców i opiekunów dzieci do lat 13, skierowany jest program „Szkoła dla Rodziców”. Warsztaty mają  na celu dostarczyć wychowawcom narzędzi do lepszego porozumiewania się ze swoimi dziećmi. Mają pomóc udoskonalić umiejętności wychowawcze oraz nauczyć poszanowania potrzeb dorastających pociech. Wszystkie warsztaty zostaną wzbogacone o zajęcia z zakresu „Nowe media – szanse i zagrożenia w wychowaniu”.

reklama

Spotkania rozpoczną się po zebraniu odpowiedniej ilości uczestników. Wszyscy zainteresowani udziałem w programie, proszeni są o kontakt z Miejskim Zespołem Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie. Pod numerem telefonu: tel. 89 535 77 78 w godz. 7:30-15:30, lub osobiście w siedzibie ośrodka, przy al. Wojska Polskiego 8.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji