20 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Muzycznie i alternatywnie – olsztyński Pub Beczka zaprasza

OlsztynMuzycznie i alternatywnie - olsztyński Pub Beczka zaprasza

Grupa No Hope For The Gigs?, zajmująca się organizacją koncertów i imprez na terenie Olsztyna, rozpoczyna nowy sezon koncertowy w popularnej Beczce.

reklama

Wszyscy olsztyńscy fani punku i metalu w różnych ich gatunkach i odmianach powinni już rezerwować sobie czas w piątkowy wieczór (3.10) na spotkanie z młodym alternatywnym brzmieniem. Wtedy właśnie na Beczkowej scenie zaprezentują się publiczności trzy zespoły:

UPADEK – olsztyński zespół, powiew świeżości wśród kapel grających hardcore punk. W bandzie znaleźli się m.in. muzycy Utopii i Edelweiss Piraten. W swojej twórczości inspirują się brzmieniem Dead Kennedys i Cicrle Jerks.
HIDDEN WORLD – zespół grający post-hardcore i punk reprezentuje scenę puławską. Młoda kapela, która została zauważona przede wszystkim dzięki bardzo dobrze przyjętej EP-ce “Vows”. W jej skład wchodzą artyści z takich grup jak The Black Tapes, Obsessions, Panacea, Kaldera.
KALDERA – pięcioosobowy zespół z Puław, który zaserwuje publiczności ciężkie metalowe brzmienie z kręgu sludge i post-metal.
Koncerty rozpoczną się o godz. 20, wstęp 12 zł.

reklama

JC

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia