fbpx
10 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Bo w kobietach siła – organizatorki BabaFest zapraszają na spotkania

OlsztynBo w kobietach siła - organizatorki BabaFest zapraszają na spotkania

Po raz kolejny rusza olsztyński Festiwal Rozwoju i Inspiracji BabaFest – weekendowy cykl warsztatów i spotkań, które odbędą się w dniach 17-19.10 oraz 25.10. Będzie sztuka, muzyka, teatr, taniec, a przede wszystkim fantastyczni goście, którzy będą się dzielić swoimi pasjami z uczestnikami.

reklama

Jak zapewniają organizatorki wydarzenia: – BabaFest powstał z myślą o współczesnych kobietach, które są w ciągłym ruchu, zarówno w znaczeniu dosłownym, jak i przenośnym. Mimo że pracują zawodowo i w domu, to jednak wciąż szukają okazji, żeby rozwinąć swój indywidualny potencjał, zdobyć nowe umiejętności i poznać ciekawych ludzi.

Dlatego też program festiwalu porusza tematykę rozwoju osobistego, psychologii, zdrowia i urody, a także sztuki użytkowej, tańca oraz aktywności fizycznej.

reklama

Nie zabraknie również spotkań z ciekawymi gośćmi – w ramach BabaFest Olsztyn odwiedzą m.in. Ewa Błaszczyk, Grażyna Dobroń, Alicja Długołęcka, Agata Passent, Grzegorz Kordek i Leszek Talko.

Organizatorem festiwalu jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem, a sam Festiwal ma cel charytatywny – całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany olsztyńskiemu oddziałowi Fundacji Mam Marzenie.

reklama

Pełny program spotkań i warsztatów na pierwszy weekend (18-19.10) można sprawdzić TUTAJ.

JC

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Jaroty z niższymi rachunkami? Ignacy Niemczycki ma rozwiązanie Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji